CFR Whisper 16m grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Güneşli bir pazar gününü görünce, yeni aldığım CFR Whisper'a dürbün takmadan önce alışması için göz-gez-arpacık atışı çalışayım dedim.

Kahvaltıdan sonra şantiyeye giderek önce 16 metrede ayar ve grupman çalışması yaptım. Kırmızı kutu içerisindekiler ilk 2 ayar atışıdır. 2 atışta da gazoz kapağını vurunca iyice şımardım :D

Sonra ailecek yazlığı kapamaya gittik. Hazır güneşli ve sakin havayı bulmuşken sahilde de bulduğum şişelere 20 metreden atış çalışması yaptım, manzarayı paylaşayım dedim. Şişeleri temizleyince denizdeki şamandıralara çalıştım. Bu arada kırılan şişeleri makarna eleğiyle toparlayıp geri dönüşüme yolladım. Kalan kıymıkları zaten deniz temizliyor.

Bu arada körfezde 4 tane savaş gemisi vardı, arada bir Nato gemileri tatbikata gelir, hayırdır inşallah.

• elinize sağlık.güzel atışlar olmuş.

nato tatbikatı vardı bu aralar, arada kaynamamışsınız :)

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• elinize sağlık.güzel atışlar olmuş.

nato tatbikatı vardı bu aralar, arada kaynamamışsınız :)

Teşekkürler, valla peder bey de uyardı, "namluyu denize doğru çevirme, top mermisi yemeyesin kafana" diye :D

Şamandıralara atarken hep bekledim, belki uyarı amaçlı bi sniper atışı yaparlar "kendine gel" anlamında, biz de o merminin sesini bi duyarız diye de olmadı :P