AİR ARMS S 200

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • SELAMLAR ARKADAŞLAR S200 GÜÇ AYAR VİDASI İDEAL SEVİYESİ İÇİN NE KADAR SIKILMALI AYAR YAPAN VARMI

Fatih Karahan Hatay erzin Adana

• SELAMLAR ARKADAŞLAR S200 GÜÇ AYAR VİDASI İDEAL SEVİYESİ İÇİN NE KADAR SIKILMALI AYAR YAPAN VARMI

Büyük harf kullanmayınız, büyük harf bağırmak anlamına geliyor.
    Kendinizi tanışalım bölümünde kısaca tanıtınız.
    Forum kuralları ve duyurularını okuyunuz.
    S200 benim de kullandığım bir tüfek. Hız ayarını güç ayar vidasından yaparken chrono ile ölçmeniz şart. En kısıkta jsb 8,44 grain pelleti 450 fps ile atıyor onun biliyorum.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• kusura bakmayın arkadaşlar şimdi tüfeği açtım en arkada vida yok bayii arkadaşa şimdi mesaj attım s200 lerde zaten yok dedi yardım eder misimiz

• Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Buradan bakabilirsiniz.

AA HFT500 .177
    Hawke 10-50x60 ED

• Bu videodan baktım orda vida yok içe doğru yiv var çok az sonrası kapalı yayda yok

• Arkadaşlar foto gözüküyormu acil yardım ederseniz bayıi arkadaşla konuşacağım

• Arkadaşlar bu arada airarmsın servisinden hangi firma sorumlu?

Gamo cfx royal 5.5
    Gamo 3-9x50 wr/30
    JSB Diabolo Exact Jumbo Rs 5.52 13.43 grains