Kral puncher Celik valfler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam iyi aksamlar,kullanmis oldugum tufegim ilk cikan seri tufekti bununla birlikte tupun on valfi dolum tarafi valfi gibi aluminyumdu fakat kral arms bayagi zaman once bu valfleri otomat celigi olarak piyasaya surmus bende yeni ogrendim ve birkac gun once bende bu islemi tufegime uyguladim,uretilen butun bullpup tufekler celik valfli uretilmis ve puncher maxi'nin onemli bir bolumu celik valfli olarak piyasaya cikmis dis sayilarida 3-5 dis daha artirilmis haliyle eski seri aluminyum valfli olanlar var ise degistirmek istediklerinde tufegi komple yada tek olarak tupunu atis yapip bosaltarak bakima yollayabilir,valf degisimi icin bakim sart cunku tupler ayni kaliba girip dis sayilari artirilip gerekirse bakim amacli boyanip tekrardan markalanabilir gerek gorulurse sifirlanabilir de,bu arada aluminyum valflerde sikinti yok deselerde celik her zaman iyidir ve tok bir yapisi var,hersey gonlunuzce olsun.

Eski valflerin dis sayisi 9,yeni valflerin dis sayisi 13 olmus haliyle yeni valfler tupe dis bakimindan sigmayacak,tup govdeleri ayni degismemis.Valf'inizin aluminyum olup olmadigini ogrenmek istiyorsaniz resime bakabilirsiniz.Soldaki mat gorunumlu valf celiktir,sagdaki parlak gorunumlu valf ise dolum tarafindaki valf gibi parlaktir bu sekilde ayirt edebilirsiniz.Hoscakalin saglicakla.

Mesaj 3 düzenlendi, son düzenleyen Borbayre ().

• Puncher bullpup modeli. ilk gördüğümde neden mat aceba demiştim şimdi siz konuyu açınca anladım.

• Bu parça tüpün ucundaki hava ucunun girdiği parça mı.