Kral Arms Puncher 6,35 Tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Arkadaşlar;

Kral Arms Puncher serisinin bir çok modeli var, puncher, puncher maxi,puncher mega gibi...bunların içindede 230cc,280cc vede 330cc olarak seçenekler mevcut,, sormak istediğim daha doğrusu fikirlerinizi almak istediğim puncher maxi 280cc 53 cm namlu boyu olan 6,35 mi? veya puncher maxi 330cc 58 cm namlu uzunluğu olan 6,35 mi? son olarak puncher mega 330cc 58 cm namlu olan 6,35 mi almam daha doğru olacaktır? Görüşlerinizi rica ediyorum. Belki 6,35 kullanan arkadaşlarımız var ise görüşlerini bildirirse memnun olacağım. Teşekkürler..

• Hangi kalibreyi alırsanız alın tüp hacmi büyük olanı ve en uzun namluyu alın derim

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Merhaba;

Anlıyorum şu durumda 2 seçenek var gibi:) 25 cal. 330cc 58 namlu MAXİ veya 25 cal. 330cc 58 namlu MEGA olacak,,,yalnız Mega ile alakalı olumsuz söylentiler olduğunu gücünün stabil olmadığı vs.. duydum konu ile ilgili bilginiz varmı?

• Tüp ve namlu boyu her modelde farklıdır 58 cn namlu 330cc tüp ile gelir ve şuanda mega modellerinde var bu ikili 6.35 alıcaksanızda mega almanızı öneririm

Hatsan nova tactical 22.cal
    Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#

• Merhaba;

Ayrı bir konu başlığı açmak istemediğimden buradan sizlere danışmak isterim. Ben İstanbul anadolu yakasında maltepe ilçesindeyim,, buralarda tüp dolumu yapacak bir yer biliyormusunuz? scuba tüp alabileceğim bir yer yönlendirirseniz sevinirim.