Puncher için öneri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar Kral puncher maxi bilindiği gibi üç farklı modeli var maxi, maxi long, maxi xlarge bu baştan benim ve bazı arkadaşların kafasını karıştırdı, mesela long (uzun) varken xlarge (ekstra büyük )çıktı ve uzun un daha uzunu gibi bir şey oldu bu isim kargaşasını ortadan kaldırmak için KRAL ARMS'a bir öneride bulunmak istiyorum (diğer firmalar için de geçerl olabilir) silahlarını modelin arkasından şu ibareleri kullansalar herkes için daha kolay ve anlaşılır olacaktır uluslararası piyasayı göz önünde bulundurarak ıngilizce sözleri uygun gördüm:short (kısa), middle (orta) -standart veya classic de olabilir ve hepimizin bildiği long (uzun) umarım bu öneri mi KRAL ARMS yetkilileri göz önünde bulundurlar puncher için bu saatten sonra uygulanır mı bilemem ama çıkacak olan yeni modeller için namlu ve tüp farklarını böyle ayırt etseler çok daha iyi olur diye düşünüyorum, daha iyi bir önerisi olan arkadaşlarımız var ise onların fikirlerini de bekliyorum. g;$i

• little-middle-big-high olabilir mi? :thumbup:

big-high kısa ama hacmi büyük tombul tüplü olanlara olabilir, ki şu an öyle bir modeli daha sunulnamıştır

• puncher in gez arpacıkla kullanılması için gezarpacık modunda moderatörde takılabilmeli, yada arpacıklı bir moderatörü olmalı, bir öneride bu olsun :)