fx Gladiatör şarjör yapımı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfek ikinci el olarak geldiğinden yedek şarjör kaybolmuş. Ben de boş oturmayıp bir şarjör yapayım dedim. Kullanılan malzeme 7075 Alüminyum.

• masallah hocam 5 eksen cnc kullanıyorum radial tezgahta yaptığınız işi görünce imrendim elinize emeğimize saglik

• masallah hocam 5 eksen cnc kullanıyorum radial tezgahta yaptığınız işi görünce imrendim elinize emeğimize saglik

Estağfurullah elde bir örneği olmasa yapamazdım :)

• Ellerinize sağlık, Güzel bir çalışma olmuş.

Zoraki HP01 Ultra .177

• Çok başarılı bir çalışma, elinize sağlık

sağlam bir envanter ;)

• çok güzel olmuş.cricket için de yapmayı düşünürmüsünüz?

Ve herkes birgün ettiğini bulur

kalibrgun cricker 5.5mm

• Teşekkürler. O şarjör için döner tabla lazım şarjör çevirme tırnağını yapmak için. Döner tablam yok malesef

• eline sağlık ....orijinalinden farkı yok boyasız oluşu...

FX Gladiator DA +vektor optics 10-40x56 FİRST FOCAL PLANE Mılıtary Use
    SAFİR T 14 CLASSİC S modlu vektor optics 1x30 reddot
    Hatsan-Walther & Talon Havalı Tüfek 5.5
    optima 3x9x44 AOE optics
    vursan 7+1 otomatik av tüfeği

• Gerçekten çok güzel olmuş elinize sağlık.

mümkün olursa 5,5 cricket bende isterim.

1-Zoraki HP 01 Ultra 4,5 -"Hawke 3-9x40 MAP Sport Hd''
    2-Kalibrgun Cricet 5,5 - "6-25x56 Vector Optics FFP"

3-Steyr Hunting 5 (5,5) "Hawke 4017 SR PRO-8-32x56"

• Kırmızı daireye aldığım kısım için divizör ya da en azından döner tabla lazım o alet de bende yok malesef... İlerde alırsam yaparım :)

• Kırmızı daireye aldığım kısım için divizör ya da en azından döner tabla lazım o alet de bende yok malesef... İlerde alırsam yaparım :)

bu sarjör 130 tl civarında, yoğun talep olursa,sizin ihtiyacınız döner tabla yı fiyat olarak karşılayabilirmi?

böyle bir durum olursa,ayrı bir başlık altında sipariş alabilirsiniz. hem sizin işiniz görülür,hemde biz cricket kullanıcılarının..

1-Zoraki HP 01 Ultra 4,5 -"Hawke 3-9x40 MAP Sport Hd''
    2-Kalibrgun Cricet 5,5 - "6-25x56 Vector Optics FFP"

3-Steyr Hunting 5 (5,5) "Hawke 4017 SR PRO-8-32x56"

• hocam ciricketin sarjoru yekparemi eğer yekpare değilse imalat aşaması sizin için daha kolay olur