Profesiyonel olarak dürbün testi nasıl olur?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar optik merkezleme ve recoil (geri tepme) testi profesiyonel olarak nasıl yapıldığına aydınlatıcı bir video:

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• bu bizim için değil zaten, adamlar kendi ürettikleri dürbünleri denemek ve de burada olduğu gibi reklamını yapmak için kullanıyorlar, kaldı ki zaten pcp de geri tepme olayı yok, ama çok isteyen zaten alabilir Hatsanın kampanyası var tüfek, dürbün, pompa 900 lira, başlangıç için yeterli üstelik taksitli satışı da var : :)
    http://www.hatsanstore.com/kam…-pcp-havali-tufek-pmu1639

• bu bizim için değil zaten, adamlar kendi ürettikleri dürbünleri denemek ve de burada olduğu gibi reklamını yapmak için kullanıyorlar, kaldı ki zaten pcp de geri tepme olayı yok, ama çok isteyen zaten alabilir Hatsanın kampanyası var tüfek, dürbün, pompa 900 lira, başlangıç için yeterli üstelik taksitli satışı da var : :)
    http://www.hatsanstore.com/kam…-pcp-havali-tufek-pmu1639

evet o kampanyayı gördüm ancak halen araştırma durumundayım bilmediğim bir çok durum var havalı tüfeklerle alakalı tüfek konusunda ise şuanda ikinci el ithal bir tüfek düşünüyorum hw100 gibi regülatörlü

• tabi bu bütçe ile alakalı, ben sadece sıfır olarak en uygun hangi tüfekle başlanabileceğini fikir olarak verdim, benim de bi puncher maxi ile başlamak istiyorum ama bir türlü sırayı ona getiremedim :rolleyes: .

• tabi bu bütçe ile alakalı, ben sadece sıfır olarak en uygun hangi tüfekle başlanabileceğini fikir olarak verdim, benim de bi puncher maxi ile başlamak istiyorum ama bir türlü sırayı ona getiremedim :rolleyes: .

:D bende ilk izlenim olarak at44 den ziyade puncher maxi ile başlama yönünde oldu ama şuanda ithallere yöneldim dediğim gibi araştırmalarım devam ediyor bakalım hele bi puncher pro'nun fiyatı özellikleri bi açıklansın bakalım