gamo p 25 için modifiye var mıdır acaba?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bi hata yaptım gamo p 25 aldım. ama bu hobiyi bitirmek stemiyorum. p 25 in modifiye yapılıytormu

• Hocam üzüldüm. Ben ise severek kullanıyorum P25'i. Gücü bilindik co2 fazla birşey beklememek lazım. Crosman C31 gibi tahribatı yok çelik bilye atmıyor. İsabeti tatminkarın üstü, iyi sayılır.

Eğer tahribat ve co2 isterseniz c31 inceleyin derim. Bulmak zor artık gerçi ama co2 tabancslar içinde en yüksek hıza sahip tabanca olduğu aklımda kalmıştı. Fiyatı uygun, blowback yok. Tüp harcamı olarak çok ekonomik olduğunu duydum. 1 tüp ile 90 ila 100 atış yapılabilirmiş tüp takarken hava kaçırmazsa. Öyle diyorlar. Biraz fazla plastik, oyuncak gibi duruyor. Bu bence tek eksisi. İsabeti iyi. Vidyolarını çok inceledim. Tipi göreceli, ben beğeniyorum açıkçası.

Ya da Zoraki veya mod 25 türlerine bakabilirsiniz hocam. Mod 25 uygun fiyatı.

Modlama P25 ve Pt85 için çekici ağırlaştırınca daha iyi olduğunu söylemişti Emir abi. Başka neler yapılır bilmiyorum. Belki youtube üzerinde vardır bişeyler.

Hatsan Mod 85 Sniper 5.5mm (.22) + Optima 3-9x32 Dürbün ;tufey# (SATILDI)
    Gamo V3 4.5mm (.177) £tabanxalı$ (SATILIK)
    Cometa Fenix Mod 400 Compact Star 5.5mm (.22) + Hawke 6146 + Diana 4-16x42 AO Dürbün ;avci;
    Hatsan Bipod ;keyfs;
    Hatsan Torpedo Sniper 5.5mm (.22) + Yatagun Dampa + UTG Leapers 3-9x40 AO Dürbün f;s;s
    Optima 3-9x44 Dürbün ½bay£bay`; (SATILDI)

Gamo P25 4.5mm (.177) ;#taban^l
    Crosman 1077 4.5mm (.177) bs,;s
    Ata Neo 12 Sentetik Mat Siyah 66cm +;tuftabV#

• pcp tabanca tavsiyesi diye bir konu baktım bir tane de pcp alacam bu hobi çok güzel bitirmek istemiyorum ondan dolayı bir tanede gücü yüksek bir tabanca alacağım