Dürbünüm gümrüğe takıldı alamıyorum.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hayirli olsun diyeceğim ama sakın teşekkurler hocam demeyin :)

• Hayırlı olsun .

Hatsan Bt65 Elit LW SB .25cal
    Hawke Sidewinder 8-32x-56 Sr Pro
    Unieye rangefinder 1600
    Optima 3-12x-44 AOE
    Cz 6lt 300 Bar Scuba
    ASG CZ P-09 Duty Blowback 4.5mm pellet

REXİMEX RP .22 cal

VORTEX CROSSFİRE RED DOT

Hill MK2

Yong Heng kompresör

Canik SFX RIVAL

• hayırlı olsun hocam ben de dürbün sipariş ettim bakalım çok uğraşacak mıyız

• sizede şimdiden hayırlı olsun. dürbünü yarışmalarda kullanacağını söyle ve dürbünün faturasını götür. ugrasmazsın. faturası yoksa banka ekstreside oluyor.

• çağırırlarsa paypal dökümünü alır giderim. yarışmalarda kullanıcam fikri iyiymiş :)

• benim de 4x32 dürbün(20 kusur dolar) sıfır vergi olmasına rağmen Istanbul PIM den Istanbul KIMe göndermişler daha bir haber gelmedi ama bir sorun çıkar mı acaba, biraz araştırdım da eğer KIMe giderse problem oluyormuş, bakalım ne olacak

• benim de 4x32 dürbün(20 kusur dolar) sıfır vergi olmasına rağmen Istanbul PIM den Istanbul KIMe göndermişler daha bir haber gelmedi ama bir sorun çıkar mı acaba, biraz araştırdım da eğer KIMe giderse problem oluyormuş, bakalım ne olacak

hocam benim dürbün dün geldi sıkıntı çıkmadı inş sizde de sorun çıkmaz

• inşallah daha önce başka şeyler de sipariş etmiştim hiç birinde sıkıntı çıkmadı.