Bt65sb lw 140 metre 3 atis ..hava ruzgarli ..21 grain baracuda ..reg yok

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • jsb monster kullanıyordum ve memnundum. H&n baracuda kullandım sonuç mükemmel oldu. 20 metre tek delik.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• bu atıslarda sans eseri durum yoksa,yani 140 150 metrelere istikrarli atislar yapilabiliniyorsa bu 21 grain beni sasirtti acikcasi.demekki bt65 in gücü 100 150 metrlerde 21 graini sacma sapan yerlere savurtmuyorsa çokta kontrolsuz güc degilmis gibi görünüyor.

• ben bt 65 3 senedir kullanıyorum 18 grein jsb ve 21 grein baracuda öbürlerinden randıman alamadım (regili)

• Hatsan bt 65 sb lw 5.5 regili
    • Hatsan bt 65 sb lw 6.35
  • borahan 3 senedir ben tum pelletleri denedim baracuda haric hepsi tras .... anlatanlarin arasinda iyi inceleme yapan arkadslarin hepsi bu pelleti kullanir ... hem dusme cok az bc degeri iyi , hem cok kaliteli ve standardizasyonu yuksek bir pellet ... 140 150 metrede ben 3 9 40 hawke ile yaptim birde cok ruzgarliydi hava .. bt agir pelletle cok iyi isler cikarilan bir tufek ...ben regilator taktirmadim zaten gucu icin aldim ..gurupman icin alsaydim bu bt olmazdi ...ve maddi olarak gucum var ..gurupman tufegi alirdim ...

• anladım.benimde amacım grupman degil 150 200 metre uzun atişlar.soda şişesi olayı yani.bt65 arastirip bilgi edinmeye calisiyorum.bt icin uzun atislarda 25 27 ve üstü grainler daha etkili oluyor gibi genel bir durum var gibi,o yüzden 21 grainlik bu atısınız beni sasırttı.sanırım bu pellet konusu basit bir konu degil.berkez kendi ihtiyacina amacına uygun pelleti denemeler sonucu keşfediyor.bu arada tekrar deyineyim atışlar güzel tebrikle.

• tesekkur borahan ,billgi paylasarak cogalir ..

• borahan buda 140 metre 3 atis ... durbun yetersiz birde ruzgar var yoksa daha iyisini yaparim , kondisyonum dusuk buaralar :) tufegi epeydir cikarmiyorum ..topu topu 5 kutu attim 3 senedir :) ama ben uzun mesafe atislarinda cok memnunum bt den ... zaten 150 metre anca kesiyor yakin mesafe tufegi degil , baracuda konusundada agirlik yeterli daha ust grain yani 25 27 falan atanlar var cok iyi diyorlar ama ben ince memet 27 grainden ve 25 grainden memnun kalmadim , baracuda hn ve diana 21 grain kesinlikle isabet ve uzun mesafede cok iyi , tabi 200 falan deniyceksen ince memet 25 ve iyi bir durbun lazim ...

• buarada tufegi saticam set halinde ahsap kundak lw namlu , pompa ve moderator var ustundeki hawke durbunu de verecem alan dua etsin bana nevar neyok verecem hepsini ... meraki olan iyi bir insana vermek istiyorum tufegim temiz bakip inceleyip oyle elden verecem birine bakalim ...