patriot 5.5 için pellet seçimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • şuana kadar hep gamo pelletlerini kullandım ve artık canım sıkıldı resmen ;kihhik, ayrıca bundan snra tek bı çeşit pelletim olsunkı diyorum sifirlamada v.s de sorun cıkmasın gamonun pro magnumu patriotta bence iyi sonuç veriyor diğer mermiler namluya küçük geliyor bu hem tam oturuyor ayrıca isabet olarakta bence daha iyi diğer modellere göre ^^ neyse kısacası ben hem uzun mesafede etkili olucak hemde ıyı bı grupman çıkarabileceğim farklı bir pellet arıyorum patriot 5.5 için air arms olsun diana olsun bana önerebileceğiniz mermiler nelerdir hem diğer patriot kullanıcılarıda faydalanmış olur hem patriotçularda fikirlerini sölerlerse sevinirim. ^^;tese;kkur:thumbdown:

Webley patriot .22 -- 3-9x40 bushnell + tek parça ayak

Walther cp99 compact 4.5

Torun 4.5 heralde 4 sene önce almışımdır(ilk deneyimim)

Walther cp99 -- 9mm kurusıkı

Voltran f92 -- 9mm kurusıkı

• ben de bı ara aynı konuyu acmıstım. Daha dogrusu buna benze. Bende bır webley kullanıcısıyım. Aynı pelletten bende kullanıyorum. Bunun yanında bır de gamo ts-18 dene ıstersen. Ben denedım guzel sonuc verıyor ancak uzak mesafede bıraz fazla dusme yapıyor. vurmak zorlasıyor. Dusmeden kastettıgım mesafe de 50 - 60 mt arası benım. Bende aynen pro magnum ve Ts-18 kullanıyorum. Fena da degıl. Saygılar...

;tufey# Webley Patriot .22 (1.Nesil) 3-9x 40 MD Remington (İlk Göz Ağrısı)

+;tuftabV# Hatsan Mod 125 .22 3-9x 50E Tasco

• bende ts-18 kullandım ağırlığı ve şekli hoşuma gitti yalnız dediğiniz gibi uzak mesafelerde problem.ya aslında benim istediğim senin gibi patriot kullanıcıları için amaca göre uygun paletleri belirlemek ne biliyim uzak mesafe için şunlar şunlar işte tahribat için şu pelletler gibi çunkü piyasada çok fazla çeşit var ben bunları yavaş yavaş denemeyi düşünüyorum bugun gidip bulabildiğim markalardan alıcam ve deniycem ayrıca denemiş olupta artılarını eksılerını bilen arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum nede olsa her pelleti her tüfek sevmiyor amacım bunları öğrenmek istemek ayrıca gereken arkadaşlara bilgi olsun diye... g;$i½bay£bay`;

Walther cp99 compact 4.5

• selamlar bende gamo ts-18 ve yine gamonun expander'inden aldım ve kullanmaya başladım.tüfeğim webley exocet ve alırken verilen ince mehmet pelletlerini kullanıyordum.şimdi belki size komik gelecek ama gamolar yerine ince mehmet'i tercih ediyorum çünkü 50_60 metrede ince ile çok net vuruyorum gamolardan pek memnun kaldım diyemem.saygılar.

• selamlar bende gamo ts-18 ve yine gamonun expander'inden aldım ve kullanmaya başladım.tüfeğim webley exocet ve alırken verilen ince mehmet pelletlerini kullanıyordum.şimdi belki size komik gelecek ama gamolar yerine ince mehmet'i tercih ediyorum çünkü 50_60 metrede ince ile çok net vuruyorum gamolardan pek memnun kaldım diyemem.saygılar.

ince mehmeti bende denedim çok sert bir mermi attın mı deliyor direk ve namluya bi garip oturuyor çok rahat giriyor tabi ben 4.5 ini kullandım 5.5 i bilmiyorum tam ama aynıdır sanırım şekli falan bi acayip çapaklıda olsa kötü pellet değil bence fiyatıda baya bi uygun etrafa sağa sola sıkmak için çok uygun ;tese;kkurg;$i:thumbdown:

Walther cp99 compact 4.5