Hatsan striker 1000s yenileme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • namlu kilidinin icindeki yay degistirildi cunku namluda bi gevseklik vardi en ufak darbrde kendini aciyordu ,yalniz fotolari cekemedim
    Piston 90 gram hafifletildi
    Nitro pistob takildi
    Yeniden boyandi (basarisiz ama baska cozum bulamadim.

hatsan striker 1000s 5.5
    Hatsan torpedo 105x-yatagun dampa +remington 3-9x40

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen polocat ().

• piston 90gram hafifletildi ve nitro pistonun piston kolu,tufegin pistonunun icine gircek gibi yaptim ,daha once tam tersi yapmistim .ama atis sirasinda titresim tepme cok oluyordu simdi boyleyken sanki boncuklu tabancayla ates ediyon sifir tepme

hatsan striker 1000s 5.5

• Nitro pistonu nerden edindiniz acaba? Kralın gaz pistonlarından mı?

Teknik servis gibi iş çıkartmışsınız elinize sağlık. Hatta bu hatsan 1000 serisine quattro tetikten dolayı fabrika vortex takmıyordu.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Kralin nitro pistonu taktigim .ve dediginiz gibi takmiyordu zaten ben taktigimdada tetik tertibatiyla ilgili sorun cikti ,tetik tertibati yaklasik 30 atistan sonra geri kayiyordu.piston tutucu pistonu tutmuyordu yani silah kurmuyordu .bende piston tutucunun arkasina ufak bi lastik parcasi koydum :) sikinti yok simdi

hatsan striker 1000s 5.5