likya yolu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • banada uyar şöyle güzel bir ekip çıkarıp domuz avı bahanesiyle hem kamp hem av , yürüyüş mix bir expedision yapalım. :thumbup:

hamdım piştim yandım oldum.

• ayarla o zaman fatih yapalım bi maceracık.
    kıyı köyün ilerisinde langoz bataklık ormanları var orada ufak bi macera yaşamıştım.

• fatih sen nasıl istersen öle olsun ama doğada yatmalı kamplı bi şey olursa daha iyi olur.

• otel olursa tatile çıkmış yazlıkcılar gibi oluruz .
    langozun içinde bi kamp yapsak kıyıya doğru ne süper olu bilenmi.

• otel olursa tatile çıkmış yazlıkcılar gibi oluruz .
    langozun içinde bi kamp yapsak kıyıya doğru ne süper olu bilenmi.

aynen abi ama şöyle başlasak kara yolu değilde mesela Kıyıköyden Tekne ile açılalım Bulgaristan tarafına doğru bir koya inelim kamp yapa yapa geriye doğru gideriz top tüfek o biçim

• işte bu daha mükemmel olur uygun bir zamanda yapalım safirleri alırsak problem olmaz her halde. hafta sonu 2 günlük birşey çok iyi olur yada cumandan organize olup 3 gün gibi dadından yinmez valla. :thumbup:

• ekip forumdan olursa dadından yinmez haydi hayırlısı.

• Official Post

ekip forumdan olursa dadından yinmez haydi hayırlısı.

Baron, "Bende katılabilirmiyim" diyor :whistling:

• mustafa abi yeterki sen iste dağları ayağına getirelim tabiki en başta seni bekleriz.forumdaki kafa abilerimizle 10 numara bir iş çıkarırız.