likya yolu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlarım 24 haziran itibariyle tatile çıkıyorum daha doğrusu kendime izin veriyorum.
    8 günlük izin boyuca tarihi likya yolunu yürüyeceğiz biraz macera, biraz challange, biraz survival olacak kelebekler vadisinde 1 gün yüzme molası 2 gün tahtalı dağına çıkış ,keyifli olacak . isteyen 1 arkadaş bizimle gelebilir maksimum 5 kişi olmak istiyoruz, 4 kişi tamam , eğer isteyen olursa 1 kişi daha maceraya katılabilir.
    herkez kendi kamp malzemesini getiriyor ve masrafını karşılıyor fakat yinede çok ucuz bir tatil yada macera olacak.
    maksimum kişi başı 500 600 yetale. gider tahmin ediyoruz . saygılarımla
    katılmak isteyen kişinin malzeme listesidir

1. en ucuzundan kücük çadır bu bim lerde satılan 28 ytl lik ler olur.
    2. en hafif matlardan mat 15 18 ytl arası.
    3. iyi bir sırt çantası 100 200 ytl arası .
    4.kafa lambası yedek kıyafet vs.şapka
    5.matara ve pusula varsa gps 10 numara olur ilk yardım malzemeleri.
    6. yedek sandalet ve iyi bir yürüyüş ayakkabısı mümkünse marka ve kaliteli olsun.100 250 ytl arası
    7.en önemlisi bunların toplam ağırlığı yol boyunca taşıyacağımız su ve yiyecekle beraber 20 kg. yi geçmesin. g;$i

hamdım piştim yandım oldum.

• sinek kovucuyu unutmayın:))) yılanlara dikkat. oralar cok kayalıktır. birde başlama noktasında jandarmaya haber verin nolur nolmaz gidiyoruz diye... :thumbup:

Hainlere verecek canımız cok ama toprağımız YOK...

BERETTA Px4 STORM F 9mm
    M4 MARINE (AEG Airsoft)

;tufey#egeteam.png ;tufey#

• Ne yani! 1- Bende 100 ytl lik otomatik çadır var.
    2- Geçen gün bimden aldığım 5 ytl lik mat var.
    3- Taş çatlasa 25 ytl lik sırt çantam var.
    4- Kafa lambası aynen.
    5- Pusula falan tamam.
    6- Valla orta halli,ama marka,ama taklit adidas 45 ytl.
    7- 20 kg geçmez herhalda.
    Yani demek istediğim,bu malzemeyle katılamazmıyız? ;kihhik,;kihhik,:thumbup: Şaka bir yana ,bu güzel atraksiyona katılabilseydim keşke.Hayırlı yolculuklar diliyorum.Anıları ve fotoları dört gözle bekliyoruz.Saygılar.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• olmaz neden olmaz biliyormusun muhtemelen o cadır çantana sığmayacak artı ayakkabıların ayaklarını pişirecek vs vs..anlattığım malzemelerin hepsinin bir özelliği var. bilmeyenin yapamayacağı bir iş. g;$i;kffx;

• Güzel kardeşim,tabiki kaliteli malzeme .Yaklaşık 20 senedir yapıyorum ben bu işleri.Bilmezmiyim. :thumbdown:

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• ne cadırı ya alın bir tül bi agac dalının altına cibinlik hesabı...cadır taşıma ağırlık derdide olmaz yıldızları seyredersiniz işte fısstıkk gibi fikir ;şrofls;.

Hainlere verecek canımız cok ama toprağımız YOK...

BERETTA Px4 STORM F 9mm
    M4 MARINE (AEG Airsoft)

;tufey#egeteam.png ;tufey#

• 12 yaşımdan beri dağcılık kampcılık yapıyorum son zamanlardada survival ( hayatı idame )işine ağırlık verdim.şunu söyleyeyim bu son kene vakaları olna kadar kışın dahil çoğu zaman çadır kullanmadım hep bivak yaptım açık havada uyudum. ama bu kene meselesi biraz aklımı karıştırdı. ne olur ne olmaz çadırı aldım.

bu arada yaklaşık 35 kilo yükle 3000 m. civarı rakımda 18 saat çok ufak molalarla 78 km yürümüş adamım bu yürüşte 3 kişi donarak ölmüştür silahlı kuvvetler kayıtlarında yazılıdır.

dayanıklılık benim işim bu işi benim yaptığım tarzda türkiyede yaklaşık 1000 kişi yapan var yada yok. saygılarımla ;kffx;g;$i

• Tam benim hayalimdeki tatil. Ya bisikletle yada yaya olarak düşündüğüm rota; Likya Yolu.. Ama mümkün değil. Önceden işlerimi ayarlayabilem filan neyse.. bu sene olmaz ama, inşallah bir dahaki sefere olursa o zaman gelmeye çalışırım (tabii önceden haberim olursa) Bu arada havalı tüfek yada tabanca alıyor musunuz yanınıza ? Birde böcek ve yılan ısırmalarına karşı pan zehir çok önemli..

Yolunuz açık olsun..

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• minimun malzeme maxsimum hız felsefesiyle yola çıkıyoruz ama hızlı giden ;atlig; atın ... (;atlı{# )seyrek olur ata sözünede dikkat ediyoruz .
    inşallah bir dahaki sefere life time.

• gerçek silah götüreceğiz bi tane ne olur ne olamaz deyu. emme bilemem Allah cc. kullanmak nasip etmesin. :thumbup:

• arkadaşlar 8 gün yokum yarın sabah yola çıkyorum gitmek var dönmek yok hakkınızı helal edin .
    benden yana helal olsun
    dönüşte bütün hikayeyi anlatırım g;$i:thumbup:

• Yokuşunuz düz, yaptığınız hız olsun... Kulaklarımızı çınlatın... ;tese;kkur

S&W 686-6

• Bol Şans.Hayırlı yoolculuklar

Gamo CFX Royal 5.5 Tasko 3-9x56

HATSAN AT44WX-10 .22

marmarateam.png

• Allah razı olsun hepinizden.
    bu yürüyüş dayanıklılık ve hız gerektiren 40 , 45 C. sıcaklıkta gerçekleşeceği için ölüm tehlikesi olan bir test aslında . ?(:wacko:X]#+,

• herkeze selam dün akşam itibariyle döndüm müthiş bir macera ve deneyim yaşadık çok güzel fotograflar çektik yakında galeride yayınlarım.
    gölgede 45 derecede yürümek gerçekten ölümcül derecede zor.akrepler ,keneler dev örümcekler , yılanlar, tırmanışlar ,inişler , susuzluk,haritada gözüküküpte gerçekte var olmayan yada tamamen kurumuş çeşmeler.

hepside çılgıncaydı müthiş bir endurance (dayanıklılık) testi oldu bizim için. ;duello;

• Official Post

Hoşgeldin Ayhan :thumbdown: