likya yolu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • tekrar aramıza katıldınız ya..bu bize yeter. :D

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• arkadaşlar google de" likya yolu" diye aratırsanız , yürüyüşle ilgili 5 dakkalık bir videomuz var, beceripte buraya taşıyamadım bakmak isteyenlere duyurulur ½bay£bay`; birde Allah rızası için buraya indirebilirseniz indirin ;#^+.

hamdım piştim yandım oldum.

• arattım.43200 tane sonuç buldu google.sizinki hangisinde? ^^

Zoraki HP-01 4.5 mm
    Walther ppk .380
    ZVI Kevin .380

• google videoda" likya yolu " yazıyorsun o kadar ^^

• tühh ulan ;hirr; yine resmi yükleyemedim.. X(:him:s

• gülme gülme ;rofl.; becerebiliyorsan google videodan şu " likya yolu" videolarını yapıştır yavv. ;şrofls;.

• Official Post
    • http://video.google.com/videoplay?docid=-7115837519597512162&q=likya+yolu&ei=dEmYSOeZDZKw2QKRtP3JBQ&hl=en
    • http://video.google.com/videoplay?docid=-8950840408923136806&q=likya%20yolu&hl=en
    • http://video.google.com/videoplay?docid=-2246414424871183047&q=likya+yolu&ei=G0qYSP7sApX82gKc7NHnDw&hl=en
  • öncelikle herkese iyi akşamlar

aranıza çok yeni katıldım, sitenin bir çok bölümünü inceledim

en çok ilgimi çeken biraz önceki görüntüler oldu

gerçekten çok güzel görüntüler yakalanmış, anladığım kadarı ile de bir hayli mecaralı geçmiş

bu macerayı yaşayanlara imrendim doğrusu

bir taraflarımızı oynatıp bir yere gittiğimiz yok en azından gidenlerden haber almak hoş

tebrikler :thumbup: :D ;tese;kkur

• Official Post

Korkut bey, forumunuza hoşgeldiniz.

• Sorması ayıp olmazsa bu yolculuk sonunda kaç kilo verdiniz arkadaşlar ?

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Hoşbulduk Mustafa bey, teşekkürler :)

Unutmadan şu çok konuşulan 4 Ağustos buluşmanız ile ilgili fotoğraf ve videolar topluca bir şekilde yayınlanacak mı?

Şöyle en güzellerinin toplandığı bir arşiv oluşturulacak mı?

syg.

• pardon 4 ağustos değil 3 ağustos buluşmanızmış

bu arada galeride bu buluşmaya ait resimleri şimdi gördüm.

video olsa daha güzel olurdu ama ne yapalım :( şimdilik bu da yeter

• Sorması ayıp olmazsa bu yolculuk sonunda kaç kilo verdiniz arkadaşlar ?

valla çok uzun bir aktivite lmadğı için fazla klo veremedik 3, 4 kilo civarı bi kaybımız odu

• mükemmel
    mükemmel ötesi
    ne diyim ağlıycam
    süper bir etkinlik

fatih bir dahaki sefere forumdan bi ekip çıkarıp öyle bi actvity yaparız , hatta seni o taraflarda trakyada bi rota araşır, :thumbup: oralarda yürüyelim kamp yapalım.