gamo shadow dx

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • gamo shadow dx aldım nasıl bir tüfek bilen var varsa bilgisini paylaşabilir mi?

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen asya: bir arkadaş paylaşım yapmış istedğim bilgiyi edimdim tşk ().

• daha bugün aldım geldim süper tüfek dürbünde güzel 5 atışta sıfırladın insanı devamlı atış yapmaya sevk eden bi tüfek

• grupman ve atış fotoğraflarınızı bekleriz hocam hayırlı olsun :)

• Tüfeğiniz hayırlı olsun. Bende iki ayı geçkin bu modelin 5.5 luğunu kullanıyorum. Hafif,kurması kolay, taşımada ve desteksiz atışlarda fazla yormayan, güç olarak orta sınıf, isabettede tatmin edici keyifli bir tüfek.

Gamo shadowla ilgili diğer yorumları buradan takip edebilirsiniz. Gamo Shadow DX Pack

Burdada orta sınıf bir havalı düşünenler için tahribat ve isabetle ilgili fikir verecek atış videomuzu ekledim. https://www.izlesene.com/video…5-dx-le-100-metre/9344590

Gamo Shadow Dx 0.22

Browning 800 Mag 0.22

Tanfoglio 1911 0.177