Ev yapımı karbon fiber moderatör BT65 .25

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba,

Bir hafta önce başladığım ve bugün kalıptan çıkardığım moderatörü paylaşmak istedim.

Boyu uzundu ancak hatalı çıkınca döküm keserek kısaltmak zorunda kaldım. Umarım ikinci denemem sorunsuz çıkar. Bt65 6.35 tüfeğim için yapmaya çalışıyorum. Ağırlık yaklaşık olarak 22gr. Tam boy çıktığında 68gr fln idi. Hava perdelerine ayrıca kalıp yaptım.

Gelişi güzel japonla üst tapayı yapıştırdığım için kozmetik olarak çok iyi değil. Kalıptan çıktığı gibi.

Kullanılan malzeme :
    Infuzyon epoxy + 2x2 twill karbon elyaf.

Döküm yöntemi: vakum infuzyon.

Herkese iyi akşamlar dilerim...

I watched a movie once, where the only people with guns are the Police & military

It was called Schindler's List

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen gustbora ().

• Hocam eline sağlık fena durmuyor, sesi nekadar düşürdü.

swiss arms jericho 941
    hatsan striker edge 5.5
    Kral puncher mega 5.5
    Hatsan Bt65 Sb Elit 5.5

• Hocam eline sağlık fena durmuyor, sesi nekadar düşürdü.

Günaydın,

Teşekkür ederim. Tüfeğim bugün gelecek o nedenle sesi deneyemedim fakat çok fazla keseceğini sanmıyorum. Boyunu 22cm yapmıştım, dökümde hata olunca özürlü kısmını kestim ve şuanki boyu 12 cm civarında. İki adet hava perdesi yerleştirebileceğim yer kaldı içinde, normalde 6 adet koymayı düşünüyordum.

Yeni döküm inşallah başarılı olursa buradan paylaşırım tekrar...

I watched a movie once, where the only people with guns are the Police & military

• Merhaba arkadaşlar,

Bugün tüfeğim geldi ve ancak deneyebildim. Sesi küçük olmasına rağmen çok iyi kesiyor fakat delik çapları dar geldi sanırım biraz alakasız yerlere gidiyor peletler.

Dün dökmüş olduğum moderatörü kalıptan çıkardım. Bu tam boy 22cm çıktı sorunsuz. Döküm artıklarını temizleyip odacıklarını takıp denemek istiyorum zaman bulabilirsem. Tek olmadığım bir zaman video da çekerim...

Herkese iyi akşamlar dilerim...

• Elinize sağlık güzel olmuş. odacıkları da görmek isteriz+

Teşekkür ederim. İnşallah yarın onlar da kalıptan çıkmış olur ve paylaşırım baş tapa ile birlikte. Kuruma süresi 24 saat olduğu için biraz beklemek gerekiyor maalesef.

• Elinize sağlık..
    Güzel bir çalışma olmuş..

FATİH KOÇ 1976
    Kastamonu
    Bora Barak Br 20
    Akdaş Ak212 otomatik
    Hatsan Mod85 Sniper vortex
    Kral puncher breaker s

• Üst şapka ve iç odacık kalıptan çıktı. Henüz deliklerini montaj yapmak için açmadım.