Mod 125 vortex 10 metre desteksiz atış.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sonunda tüfeğim geldi.ilk atışlar evde 10 metre göz gez arpacık mdf ahşap üzerinde denendi.bence isabet konusunda hemde bu pelletlerle bi sıkıntı yok gibi
    Tüfekle birlikte gelen bu pelletlerin namluya oturuşu normal mi sizce? namluyu kapatınca birazcık ezilip parçacıklarda kalıyo namlu üzerinde.Tüfek için zararlı olur mu?

HATSAN SNİPER MOD 125 VORTEX 5.5 mm

• Bende aynı pelleti kullanıyorum gayet güzel ve isabetli bir pellet, iyice itersen girer sanırım bende böyle sıkıntı olmuyor. 10 metre gez atışı için gayet başarılı. Tebrikler.

Kral Puncher Pro - 5.5, Beileshi 6-24x50mm AOEG
    Crosman C11 - .177 BB Co2
    Torpedo 150 sniper vortex - .22, Browning 3-9x40
    Zoraki Hp 01-02 Ultra - .177, Bushnell 3-9x40EG, FULL SET
    Mod 125 vortex - .22, Protector+Optima 3-9x32

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm

Mesele Vatansa, Gerisi Teferruattır..!
    Ne Mutlu, Türküm Diyene..!

• elle itilmiyo kalemle zorluyorum epey ancak oturuyo ve saçmanın kafa kısmı değmiyo bence yivlere.Sadece arka kısmı oturuyo namluya ben beğenmedim bu saçmaları.jsb ile spot on marka sipariş verdim. JSB nin kalitesi tartışılmaz tabi ama fiyat olarak biraz pahalı.Spot on u da deneyecem . olmadı JSB alacam

• elle itilmiyo kalemle zorluyorum epey ancak oturuyo ve saçmanın kafa kısmı değmiyo bence yivlere.Sadece arka kısmı oturuyo namluya ben beğenmedim bu saçmaları.jsb ile spot on marka sipariş verdim. JSB nin kalitesi tartışılmaz tabi ama fiyat olarak biraz pahalı.Spot on u da deneyecem . olmadı JSB alacam

Benim magnumların da kafası girmiyordu namluya :)

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

• Bİ AYARI YOK O ZMN BU MARKANIN.ZATEN TÜFEKLE EŞANTİYON GELDİ. SPOT ON DENEDİN Mİ HİÇ ?

• Gamonun magnum ve hunterini denedim hunter isabetli sayılır magnum namluya bile sığmıyordu ite kaka anca isabet beklemiyordum bu yüzden kutunun yarısından biraz azını öylesine attım dizelleme geçsin diye. Spot on buralarda yok malesef ben jsb stoklayacağım elimdeki hunter bitince.

• internette buldum ben de tavsiye üzerine fiyatı da uygundu. jsb 5 li paket satılıyo ondan alacam. 2500 saçma 180 tl ye geliyo

• jsb tek kutu 39 ya da 40 tl nette. Burdaki bayiler 45 ten aşağı satmıyodur diye düşünüyorum. o yüzden hiç sormadan direkt netten sipariş verdim

• mod 125 e jsp den sonra bence en iyi gamo pro magnumdur.

Kral Puncher Pro - 5.5, Beileshi 6-24x50mm AOEG
    Crosman C11 - .177 BB Co2
    Torpedo 150 sniper vortex - .22, Browning 3-9x40
    Zoraki Hp 01-02 Ultra - .177, Bushnell 3-9x40EG, FULL SET
    Mod 125 vortex - .22, Protector+Optima 3-9x32

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm

Mesele Vatansa, Gerisi Teferruattır..!
    Ne Mutlu, Türküm Diyene..!

• Diğer arkadaşların da dediği gibi silah kas yapma konusunda da bayağı iyi :)

• Diğer arkadaşların da dediği gibi silah kas yapma konusunda da bayağı iyi :)

Abi yanakligi kaldir bence. Bu silahi kurmanin en iyi yolu sandalyede oturuyorsaniz tufegi bacaginizin arasindan sandalyeye oturtup sag el ile kuruyorsaniz saga sol el ile kuruyorsaniz sola cevirip rahatlikla tek kolunuzla kurabilirsiniz. Ayakta veya yatarak atis yapiyorsaniz bir dizinizi yere koyup oteki ayaginizin uzerine tufegi koyarak tek kol ile kurabilirsiniz. Bu sekilde ben zorlanmiyorum :)

• yok sıkıntı yok kurmada sol kolumu çalıştırıyorum :)

• Abi yanakligi kaldir bence. Bu silahi kurmanin en iyi yolu sandalyede oturuyorsaniz tufegi bacaginizin arasindan sandalyeye oturtup sag el ile kuruyorsaniz saga sol el ile kuruyorsaniz sola cevirip rahatlikla tek kolunuzla kurabilirsiniz. Ayakta veya yatarak atis yapiyorsaniz bir dizinizi yere koyup oteki ayaginizin uzerine tufegi koyarak tek kol ile kurabilirsiniz. Bu sekilde ben zorlanmiyorum :)

hocam mod 125'e bende sert derdim eskiden mod 135qe kullanana kadar:) adamlar kurulmayan tüfek yapmış:) ama bir okadar da isabetli.

• o modele rastlamadım hatsanstore da bilsem onu alırdım

• hocam mod 125'e bende sert derdim eskiden mod 135qe kullanana kadar:) adamlar kurulmayan tüfek yapmış:) ama bir okadar da isabetli.

Bakalim ileride nasip olacak mi 135qe :) bilmiyorum bana sert gelmiyor 125 ama ayakta bacagimin arasina alip kuramiyorum bi kere denedim namlu aparkat atiyodu az daha :))

• Çok iyi elinize sağlık.

Primum non nocere

Gamo Cfx Royal 4.5 mm tasco 3-9 x 40
    At-44 10 5.5 mm Nikko Stirling Gold Crown 4-12 x 44
    Hatsan Mod 40 :)
    Zoraki Hp-01 Ultra 5.5 mm + Red Dot
    Gamo P-23