Barska Sniper 3-9x42 GX2 mi Hawke Vantage IR 3-9x40 AO mu ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar hepinize selam ve saygılar ; Sportmatch Dampayla yaylı tüfeklerde 100 metreye kadar 12x12 cm lik hedef atışlarında kullanmak için bu iki dürbünden kalite, görüntü netliği , hızlı odaklama, dayanıklılık vb yönleriyle hangisini neden tercih etmem gerektiği konusunda fikir ve tecrübelerinizi rica ediyorum. Fiyat olarak iki üründe Aksu Avda 450 tl civarı. Birde Hawke Vantagenin 3-9x40 AO IR olmayan modeli var fiyatı 300 tl ,ikisi arasındaki fark sadece mildotun ışıklı olmasımı başka bir avantajı varmı ve aradaki fiyat farkına değermi ? Barska dürbün daha kompact görünüyor Hawkenin 32cm uzunluğuna karşı barska 25 cm civarı.. bu tüp boyunun kısalığı dayanıklılığa katkısı olur mu?

Son olarakda bu fiyat aralıklarında veya max 600 tl ye kadar F/P oranı yüksek başka önerilerinizde açığım.

Gamo Shadow Dx 0.22

Browning 800 Mag 0.22

Tanfoglio 1911 0.177

• IR modeller de reticle cama işli olduğundan daha dayanıklı olduğunu biliyorum, yaylıda kullanacaksanız bence IR modeli alın

Kral N-11 Gas Piston

• Teşekkür ederim. Konuyu açtıktan sonra telefonla Yusuf Bey'i aradım o da aynı şeyi söyledi.

Gamo Shadow Dx 0.22

Browning 800 Mag 0.22

Tanfoglio 1911 0.177