sizce yeni artıkıl fikrim işe yarar mı?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bence yeni artıkıl istiyorsanız yeni dürbün almalısınız , başka oluru yok !

HATSAN MOD 25 SUPER CHARGER 5.5mm

ATA NEO 12 KİNETİK TAKTİKAL

• Bence yeni artıkıl istiyorsanız yeni dürbün almalısınız , başka oluru yok !

sizi çok karamsar gördüm :) misinadan bileartıkıl yapılır bi artıkıl için 400 -500 tl mi verecez olmaz öyle şey:) biz Türk'üz bi yaparız. Bi Türk'e imlansız de sonra geç izle :)

Hayat herkes için bildikleriniden ibarettir. Ne bildiğinize ne öğrendiğinize dikkat edin.
    Herşeyin bir şeyini ama bir şeyi herşeyini bilin bu size ustad dedirtir.
    mod 125 sniper vortex .22 kullanıcısıyım
    at 44 tac long pcp ve 6lt scuba tup :)

• Bende ingiliz değilim bende TÜRK üm , bir keresinde dürbünün içini açıp incelemiştim ve farkındaysanız dürbünlerde garanti durumu ve ya tamir olayı yok ! Dürbünler çok hassas yapıya sahipler sökmeye kalksan bile dürbün dürbünlükten çıkabilir! :)
    Size bu projede kolay gelsin diyorum....

• Bende ingiliz değilim bende TÜRK üm , bir keresinde dürbünün içini açıp incelemiştim ve farkındaysanız dürbünlerde garanti durumu ve ya tamir olayı yok ! Dürbünler çok hassas yapıya sahipler sökmeye kalksan bile dürbün dürbünlükten çıkabilir!
    Size bu projede kolay gelsin diyorum....

iyi dilekeriiz için teşekkür ederim. Estağfirullah size karşı birşey değil espiri yapmıştım. Umarım istemeden sizi kırmadım. Başaracağım inşallah tek sıkıntım kaldı oda camı yuvarlak nasıl kestireceğim.

Hayat herkes için bildikleriniden ibarettir. Ne bildiğinize ne öğrendiğinize dikkat edin.

• Bende 50mm çıkma mercek vardı akşam evde bir bakayım işinize yararsa yollayım..

• Bende 50mm çıkma mercek vardı akşam evde bir bakayım işinize yararsa yollayım..

Yine çok teşekküğr ederim umarım işe yarar. ama benim yapmak istediğim şey dürbünün optima için konuşuyorum gözle bakılan kısmındaki lensi çıkartınca artıkıl direk size bakıyor. artıkılı rahmetli yapıp tam oraya o ebatlarda kesilmiş ve üzerine artıkıl çizilmiş şeffaf cam veya asetat ortalı olarak koyacağım. böylece istediğim gibi artıkıl değişiliği yapmayı planlıyorum.

• Atışları sultanbeyli gölet civarlarındamı yapıyorsunuz?

bazen evet zaten evim göletin hemen yanında şimdi buralar sosyal tesis ve park oldu :) ancak evn balkonundan yandaki boş arsaya güvenlik öncelikli atışlar veya arsa içinde atışlar. ama bu mesafe en fazla 50 metre olduğu için aydosda poligon var bana 5 km uzaklıkta oraya gidip ordaki geniş arazidede atıyorum. buraları bilirmisiniz?

• Ömrüm oaralarda atış yapmakla geçti.. Diana 54 ile 150 metre atışları yapıyordum.. aydos poligonda ise trap skeet atışları yapmışlığım var.

• Ömrüm oaralarda atış yapmakla geçti..

3 yıldır artık buralarda atış yapılamıyor siz şanslıymışşsınız. Anladığım kadarıyla burdan üsküdara taşındınız. şimdi keyfini biz sürüyoruz buraların.

• 6 ay önce atış yapmıştım , piknikçiler felan var bu yüzden atış yapılamıyor diyorsanız biz uygun bir yer bulup atışımızı yapıyoruZ.
    Atış yaparken sucuk şiş felanda yapmayı ihmal etmiyoruz.. :) Geçen haftada taşdelende mangal ve atış yaptık orasıda güzel bir yer spor yapanlar , pikniğe gelenler felan oluyor lakin biz efendice atışlarımızı yapıp gidiyoruz.

• gölet çevresi mümkün değil zaten güvenlikçiler engel olur. Millete gerçek silah sanıp korkuyo zaten. yakında adım balkona devam edersem,balkondaki deli adama çıkacak :)

• Evet arkdaşlar indesing programında istediğim bir şekilde retical çizdim. miltodların arası 1.5 mm . Birde 2 miltotun kesişim yerlerinede soktalar koydum 2. resim bunu gösteriyor. resimde büyük olduğuna bakmayın aslında 15mm çapında bu resim. bunu trasfer kağıdına çıkaracağım. ve onuda ütü yardımı ile cama baskı yapacağım. sonrası dürbüne takmak.

• Evet arkdaşlar indesing programında istediğim bir şekilde retical çizdim. miltodların arası 1.5 mm . Birde 2 miltotun kesişim yerlerinede soktalar koydum 2. resim bunu gösteriyor. resimde büyük olduğuna bakmayın aslında 15mm çapında bu resim. bunu trasfer kağıdına çıkaracağım. ve onuda ütü yardımı ile cama baskı yapacağım. sonrası dürbüne takmak.

bence ikiside çok iyi ama soldakini tercih ederim ben olsam :)

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• çok güzel olmuş, elinize sağlık, sonucu merakla bekliyorum. Kareli olan güzel bu arada.

Kral Puncher Pro - 5.5, Beileshi 6-24x50mm AOEG
    Crosman C11 - .177 BB Co2
    Torpedo 150 sniper vortex - .22, Browning 3-9x40
    Zoraki Hp 01-02 Ultra - .177, Bushnell 3-9x40EG, FULL SET
    Mod 125 vortex - .22, Protector+Optima 3-9x32

İnstagram ====> ApAdamm
    Twitter ======> ApAdamm

Mesele Vatansa, Gerisi Teferruattır..!
    Ne Mutlu, Türküm Diyene..!

• Bence dotların arası çok sık ben olsam yarı yarıya kısardım küçük çaplı dürbünde bu kadar dot koyarsanız vuruş noktanızı bile göremezssiniz.
    Yanlış anlaşılmasın sadece bir öneri :)

İmza Felan Yok Barmak Bassam Olur Mu? ;,;-#hims

• Her yone 4 mildotlu oyle bir calismada var onuda eklerim

• istanbulda 3mm camı 15mm çapta kesecek yer yok. herkes pilexi kesebilirz diyor yaw.

• Bendeki merceği 2 gündür arıyorum lakin bulamadım fakat kalınlığı 20 mm den fazla idi..

• Aslinda en güzeli yurt dışından getirtmek 3 te 1 fiyatına geliyor. Önümüzdeki ay getirmeye çalışacağım.