at 44 atış yapmadan nasıl tetik düşürme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba sevgili airguntürk ailesi, bazen at 44 long silahımda sadece şarjör değiştirmek veya kullanmaktan vaz geçtiğimde boş şarjör takmak istiyorum. kurmalı kolu çekikken geçenlerde elim tetiği çekti çekiç sesi aldım bir baktım ki boşa hava harcamadan tetik düştü. ama bu silaha zararlımı bilmiyorum o yüzden sormak istedim ve eğer busakıncalı ise tetiği atış yapmadan düşürmenin başka yolu var mı? Teşekkürler.

Hayat herkes için bildikleriniden ibarettir. Ne bildiğinize ne öğrendiğinize dikkat edin.
    Herşeyin bir şeyini ama bir şeyi herşeyini bilin bu size ustad dedirtir.
    mod 125 sniper vortex .22 kullanıcısıyım
    at 44 tac long pcp ve 6lt scuba tup :)

• Keçe pelletlerden kullanın. Böylece namlu temizliği de yapmış olursunuz.

Zoraki HP01 Ultra .177

• Keçe pelletlerden kullanın. Böylece namlu temizliği de yapmış olursunuz.

eyvallah buda bir çözüm tabi.ama merakım çekice anlatığım olay zararr veriyor mu?

Hayat herkes için bildikleriniden ibarettir. Ne bildiğinize ne öğrendiğinize dikkat edin.

• aynı şey bende de oldu kolu çekip kapatmadan tetiğe bastım kolu kapatma pozisyonuna zorladı ve hava harcadı ; mantıken sorun çıkmaması gerek ama hayırlısı :)

ATA Venza .12cal evil.png +;tuftabV#
    W̶e̶i̶h̶r̶a̶u̶c̶h̶ ̶H̶W̶1̶0̶0̶ ̶T̶ ̶F̶S̶B̶.̶2̶2̶
    V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶C̶o̶u̶n̶t̶e̶r̶p̶u̶n̶c̶h̶ ̶6̶-̶2̶5̶X̶5̶6̶ ̶F̶F̶P̶
    ̶V̶e̶c̶t̶o̶r̶ ̶S̶e̶n̶t̶i̶n̶e̶l̶ ̶6̶-̶2̶4̶X̶5̶0̶ ̶E̶-̶S̶F̶ ̶
    ̶H̶a̶t̶s̶a̶n̶ ̶M̶o̶d̶ ̶1̶2̶5̶ ̶S̶n̶i̶p̶.̶ ̶V̶o̶r̶t̶e̶x̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶O̶p̶t̶i̶m̶a̶ ̶3̶-̶9̶x̶4̶4̶E̶
    ̶K̶r̶a̶l̶ ̶P̶u̶n̶c̶h̶e̶r̶ ̶B̶r̶e̶a̶k̶e̶r̶ ̶S̶ ̶B̶u̶l̶l̶p̶u̶p̶ ̶5̶.̶5̶ ̶
    ̶B̶S̶A̶ ̶D̶e̶e̶r̶h̶u̶n̶t̶e̶r̶ ̶8̶X̶3̶2̶-̶4̶4̶

• aynı şey bende de oldu kolu çekip kapatmadan tetiğe bastım kolu kapatma pozisyonuna zorladı ve hava harcadı ; mantıken sorun çıkmaması gerek ama hayırlısı

yok bende kolu tuttuğum için sadece çekiç kola vurdu yavaşca kapadım silah kurulmamış gibi oldu ve hava harcamadı. ben bunu sürekli yapmanın bir zararı varmı diye soruyorum

• kurma kolunu tutup tetige yavasca basarsaniz tetigi dusurmus olursunuz tufege bir zarari olmaz sarjore sacma surmemeye dikkat edin

çok teşekkürler üstadım. Hem içim rahatladı, hemde boşa hava harcamaktan kurtuldum. Allah razı olsun.