Tern C7 katlanır bisiklet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Az önce 2. el tern c7 katlanır bisikletimi aldım. İlk kullanımı çok zevkliydi, katlanır bisikleti olan var mıdır camiamızda, önerileri olan ?

Primum non nocere

Gamo Cfx Royal 4.5 mm tasco 3-9 x 40
    At-44 10 5.5 mm Nikko Stirling Gold Crown 4-12 x 44
    Hatsan Mod 40 :)
    Zoraki Hp-01 Ultra 5.5 mm + Red Dot
    Gamo P-23

• Kısa süre decathlon malı 7 vitesli bir katlanır bisiklet kullandım. Bagaja atar pikniğe atışa gidince kullanırım diye almıştım. Yokuş çıkmak inanılmaz zordu. En küçük viteste dahi azıcık yokuşu çıkamıyordum. Köyünde bağında düz yeri olan bir ağabeyime sattım.
    Benim gibi göbeklilere uygun bir ekipman değil :)

Ankara TR

• Bakalım herkes yokuş zorluğundan bahsetmiş zaten, bende merak içindeyim :D

Primum non nocere

Gamo P-23

• Bunlarla dünyayı gezen insanlar var. Kondüsyon ve kilo meselesi. Kondüsyonu iyi, çıta gibi delikanlı olmak lazım yokuş çıkabilmek için.

Ankara TR

• bende tern d8 var 98kg 180cm lik adamim biraz sirkte gosteri yapiyor havasi oluyor ama katlayip bagaja atip istedigim yere goturuyorum

Asg Dan Wesson 6" .177 Co2 (Tam set)
    Gamo PT-85
    Crosman 1322 .22 Multipump

• bol vitesli dağ bisikletleriyle bile yokuş çıkmak kolay değil, ki bu tür bisikletlerle imkansız...zaten belli bir eğimden sonra yürüyüş moduna geçmek lazım...dünya turu yapanlarda bu felsefe ile geziyor zaten :)

• Bugün işe bisiklet ile geldim, insan çok çevreci hissediyor:D Ama hemen üstüme yağ bulaştırdım ne yazık ki . Dönüş yolu hafif eğimli, nasıl olacak göreceğiz. Dahon D8 alınacak listemde üst sıradaydı. Bisikleti dün akşam karanlığında aldığım için tam anladım ama teker ile gidon hizalı değil, nasıl düzeltilebileceğini bilen var mı ?

Primum non nocere

Gamo P-23