şimleme ve ayna optik detaylı anlatacak?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • forumda baktım başka konularada çoğu kişi direk geçmiş aynaya bakıp optikleri eşitlicekmişiz yoğurt kabı falan yazıyordu baktımda hiçbişey anlamadım şimdi yeni dürbünü tek parça ayakla tüfeğe takarken ayna karşısında optik şimleme nasıl yapılır detaylı anlatacak varmı hiçbir bilgim yok ?(?(

• Optik merkezleme: Durbununuzu aynaya dayiyorsunuz, iki artikil goreceksiniz. Ust uste cakistirin optik merkeziniz tamam.

Şimleme: Durbununuz silaha paralel degilse yogurt kabini keserek durbunu bagladiginiz ayaklara yapistirin. Veya utopik uzakliklara atid yapiyorsaniz durbununuzun taretleri yetmiyorsa arka ayagin tabanina yapistiriyorsunuz.

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

• Optik merkezleme: Durbununuzu aynaya dayiyorsunuz, iki artikil goreceksiniz. Ust uste cakistirin optik merkeziniz tamam.

Şimleme: Durbununuz silaha paralel degilse yogurt kabini keserek durbunu bagladiginiz ayaklara yapistirin. Veya utopik uzakliklara atid yapiyorsaniz durbununuzun taretleri yetmiyorsa arka ayagin tabanina yapistiriyorsunuz.

utopik ,atid, taret aciklarmisin ?

• utopik aslinda hayali demektir ben uzak mesafelere yapilan atislar anlaminda kullandim

Atid yanlis yazmisim atış olacak

Taretler durbunu ayarlarken cevirdigin vidalar sag dol yukari asagi

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA