HAWKE AIRMAX 30 SF 8-32×50 AMX IR ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bende var satılık sıfır sayılır çok az kullandım başka bir dürbün alacağım için satılıktır şimdiye kadar kullandığım en net hawke dir

• Uzunluğu 42 cm galiba ve benim HW97K'ya olmayacağına kanaat getirdim... Hangi dürbünü planladığınızı öğrenebilir miyim acaba?

• Bu dürbün zaten özellikle yaylılar için yapılmıştır bilginiz olsun 97k için biçilmiş kaftandır ben Allah izin verirse mark 8-80x56 Almak istiyorum

• İsterseniz elimde diana bullseye zr mount 30 mm ayakta mevcut yurtdışından iki adet getirtin birini ben kullanıyorum biri boşta 97k da takılı ben çok memnunum şu anda falcon 10-50x60 takılı isterseniz falconu da satabilirim bilginiz olsun her iki dürbüne de sonuna kadar kefilim
  • Bir de "March 8-80x56" bulunuyor mu yurdumuzda ve bildiğim kadarıyla 34 mm ve standart dışı bir boyun genişliği var; hangi dampa ile takılıyor bu?

• Hawke 8-32x50, WR HW97K'ya takıldığında pellet yükleme haznesinin üstünü kapatıyor; pellet yüklemeyi zorlaştırmıyor mu bu durum?

• Bende hiç kapatmadı kullandığınız ayak ile alakalı bir de yükseltici kullanırsanız sorun yaşamazsınız

• mark yaylı için biraz lüks kaçar ülkemizde maalesef satılmıyor ona göre dampa henüz yapılmadı