Hawke 8-32x56 Sidewinder Riflescope (20x 1/2 Mil Dot)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Gayet başarılı bir dürbün. Edgun Matador tüfeğinizi kullanım amacınız ft değil ise sizi oldukça tatmin edecektir.

• Kaliteli evet aması var.

Buna verilecek paradan daha uyguna FFP özelliği olan vector ü değerlendirebilirsin. FFP özelliği olmayan zoomlu dürbün almak bana göre pratik değildir. Arazi şartlarında can sıkıcıdır. Eğer dersen ki, ben 10x de sıfırlamamı yaparım başka ayara karışmam o zaman yüksek zoom ada gerek yoktur. Nacizane tavsiyem eğer dürbüne bu ayarda bir bütçe ayırdıysanız kesinlikle FFP tercihiniz olsun.

- Hatsan Mod 135 QE 6.35

- Husan Arms 20GA
    - UTG Red Dot

• yıldırım bey silahınız hayırlı olsun . Edgunun 6,35 olanınımı aldınız.

EDGUN MATADOR 6.35
    KALIBRGUN-CRICKET WST 6.35
    HAWKE 6-24x56
    DRAGER 6lt 300 BAR

• Evet 6.35 bu sabah geldi. Dürbünü henüz takmadım. Akşama fotoğraflarını paylaşırım. Matador ile ilgili kimse olumsuz birley söylemiyor. Bakalım nasıl bir tüfek..

• hayırlı olsun güzel silah . sizin silahı ben kendi ellerimle güzelce temizleyip ayarlarını yapıp yollamıştım. biliyorsunuz 7,5 j ile geliyor ayar ve temizlik kısmı sadece bu kısma aittir yanlış anlaşılmasın.

EDGUN MATADOR 6.35
    HAWKE 6-24x56
    DRAGER 6lt 300 BAR

• Geldiği şekilde kullanın herhangi bir ayar yapmanıza gerek yok

EDGUN MATADOR 6.35
    HAWKE 6-24x56
    DRAGER 6lt 300 BAR

• Bu arada sürekli hayırlı olsun Dilek'lerimi gözden kaçırıyorsunuz galiba burada biraz takıldım ?????

EDGUN MATADOR 6.35
    HAWKE 6-24x56
    DRAGER 6lt 300 BAR