izmirde buluşma!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ben bayadır üyeyim bu siteye fakat bu bölüme ilk defa ğirdim hic izmirde bir buluşma yaptınızmı= ? yada ilerde olucakmı böyle birşey?

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE

• hadi EgeTeam bir buluşma yapsın, fotoğraflarınıda burada paylaşsın ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bu tarz bi aktivite cok güzel olurdu..

[align=center][color=#006600][b][font='Georgia, Times New Roman, Times, serif']Webley & Scott Raider10 .22 + BSA SWF 8-32x44 MİLDOT

• Buluşma ay sonuna dogru düzenlenirse bendeki ve diger arkadaşlarımdaki at44-10 ve raider 10 ları görmüş denemiş olursunuz. :)

[align=center][color=#006600][b][font='Georgia, Times New Roman, Times, serif']Webley & Scott Raider10 .22 + BSA SWF 8-32x44 MİLDOT

• Buluşma ay sonuna dogru düzenlenirse bendeki ve diger arkadaşlarımdaki at44-10 ve raider 10 ları görmüş denemiş olursunuz. :)

Başka at-44ler de mi var? ;atlise; Kesin yapalım buluşmayı.Ben 2 kişi geleceğim zaten ;#taban^l

• Ege Team,İstanbuldan gelipte benmi katılacagım :him:s ,yok mu Ankara Team'ın karşısına çıkacak ;atlise;

• 28 Hazirandan sonra bende İzmir'li oluyorum,
    Eğer 30 haziran ve sonraki her tarih bana uyar...

• izmir de olursa cok ğüzel olur ben 3-4 arkadaşla birlikte gelirim

YA KÜLE DÖNÜŞÜCEKSİN YADA GÜLE