Gamo Shadowsport Sıfırlama Çalışması-10m

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kaç metrede?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• kaç metrede?

10m

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Bu gruplar biraz dağınık mı? yoksa bu tüfeğin yapabileceği bu mu? bazı tüfeklerin 10 m gruplarını gördüm de, kıskandım biraz...

One Shot One Hit

• Grup olsun diye yapılmış bir çalışma değil, dürbün sıfırlarken atışların yakınlığı hoşuma gitti onun için koyayım dedim.

AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

ankarateam.png

AB RH (-)

• bence photoshop olaylarına ağırlık vermek lazım #hims ben yapıyorum çok güzel oluyor , tavsiye ederim ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

• Süper :thumbup:;d;;şrofls;.

ankarateam.png

AB RH (-)