browning 3-9x40 ao aldım iade edeyim mi?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba Kral puncher s'imi alırken moderatör pallet kılıf dürbün alayım dedim o heyecanla 150 tl ye browning 3-9x40 ao aldım ismi görünce aldım ama araştırınca pek verilen paraya değecek gibi gelmedi. Henüz kullanmadım geri iade edeyim mi . Ne önerirsiniz?

• Tüfeğin üzerine bizzat takıp test ettinizmi?
    Nereden anladınız, bizzat incelemeden?
    İncelediyseniz, hangi kriterlere göre incelediniz? Bizimle paylaşırsanız bizde bilgi sahibi oluruz.
    Yok incelemeden sadece bakarak anlama gibi bir yeteneğiniz var ise, bizede yardımcı olun, dürbün alırken size danışalım, bizim yerimize de bakarak seçersiniz.

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• Hayır tufek te incelemedim. Bu konu bildiğim bir konu olmadigindan bilinçsiz tüketici olarak markaya baktım bu fiyatin az üstüne daha iyisi varmı diye sordum yok cevabını alınca aldım. Benim herhangi bir kriter oluşturacak tecrübem yok genelde bilmediğim konularda tecrübeli arkadaşlardan yardım isteyip alırım tüfeği forumda okuduklarımdan f/p olarak bana yetebilecegi için aldım .bu durbun hakkında yeterince olumlu yorum bulamadım kötü yorumlarda cin mali olmasi yönünde benim cikarimimsa mil dotu yok aydınlatması yok şu geçirmezmi belli değil sis dağıtıcısı var mı o da belli değil. .. yani bunda önce aldım markaya bakip , sonra araştırdım . Son noktada yardım istedim...

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen delimaniaq ().

• Tüfeğin üzerine bizzat takıp test ettinizmi?
    Nereden anladınız, bizzat incelemeden?
    İncelediyseniz, hangi kriterlere göre incelediniz? Bizimle paylaşırsanız bizde bilgi sahibi oluruz.
    Yok incelemeden sadece bakarak anlama gibi bir yeteneğiniz var ise, bizede yardımcı olun, dürbün alırken size danışalım, bizim yerimize de bakarak seçersiniz.

yahu adam mantıklı bir soru sormuş neden azarlıyosun ki :/
    browning bilindik bir marka, fiyatı da uygun.. bende internet üzerinden, hiç görmeden sipariş vermek üzereydim.. tecrübesi olan arkadaşlara iyi midir diye danışıyor

değerli arkadaşlar, bende merak ediyorum dürbün hakkındaki yorumlarınızı? benim tüfeğim ile birlikte optima 9-44 dürbün gelecek ancak browning 9-40 ile değiştirme şansım var (2-3 gün sürem var) .. değiştirmeli miyim?

• yahu adam mantıklı bir soru sormuş neden azarlıyosun ki :/ browning bilindik bir marka, fiyatı da uygun.. bende internet üzerinden, hiç görmeden sipariş vermek üzereydim.. tecrübesi olan arkadaşlara iyi midir diye danışıyor

değerli arkadaşlar, bende merak ediyorum dürbün hakkındaki yorumlarınızı? benim tüfeğim ile birlikte optima 9-44 dürbün gelecek ancak browning 9-40 ile değiştirme şansım var (2-3 gün sürem var) .. değiştirmeli miyim?

Ben Browningi yuzeysel olarak incelediğim kadarıyla anlatayım , made in china , umarex tarafından browning patentli üretilmiş, teknik özellikler konusunda pek bir şey yazmıyor kullanıcı klavuzunda ama durbunun altında nitrogengas dolum yeri diye küçük bir etiket var galiba altında vida var yani bu sis dagıtıcı özelliği var demek mi oluyor? İçerisinde mil dot hiç yok . oyuncak gibi durmuyor. Henüz silahla deneme fırsatım olmadı. Birde internette pek kaynak inceleme vs. bulamadım...

• x9 e kadarki buyutmeler genelde yaylilar icin uygun oluyor, pcp demek daha uzak mesafe ve daha dar grupman imkani demek, bunun icin durbun ihtiyaci 16x den basliyor genelde :)

• x9 e kadarki buyutmeler genelde yaylilar icin uygun oluyor, pcp demek daha uzak mesafe ve daha dar grupman imkani demek, bunun icin durbun ihtiyaci 16x den basliyor genelde :)

benim tüfeğim mod 125 vortex, bunları sorunsuz kullanabilirsem fazlasında gözüm yok şimdilik :))

• 150 tl ye 16 x ile başlayan yada biten bir dürbün galiba neyse bununla bir öğreneyim detaylar sonra artık:) Teşekkürler.

bu fiyatlara benzer değildir, 1000 tl den başlar tahminim.. profesyonel işi 8)