Havali Silah Ciftligi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • https://www.airgunfarm.co.uk

Ciftliginde isler kotuye gidince, havali tufek tutkunu Pete ciftligini havali silah ciftligine cevirmis. Simdi ciftlik hem normal bir ciftlik gibi calisiyor hem de bircok havali silah tutkununu agirliyor. 24 saat acik olan ciftlikte yapabileceginiz seyler:

• Atis ve guvenlik egitimleri (ilk kez gidecekler icin zorunlu bir egitim var ve ciftlige gidebilmek icin aticilik sigortanizin olmasi da sart)
    • Acik ve kapali alanlarda atis
    • Havali silah ve ekipman kiralama, pelet satin alma, tufek veya tupunuzu doldurma
    • Av (bunun icin Pete'i bilincli ve av yapabilecek kapasitede bir atici oldugunuza inandirmaniz gerekiyor)
    • Kamp
    • Model ucak ucurma
    • Metal arama
    • Fotograf cekme ve kus gozlemciligi
    • Dedigine gore komsularini ve ordaki insanlari rahatsiz etmeyecek hemen herseye izin veriyor

Gittikce nami artan Ingiltere'deki ciftlige, ozellikle haftasonu talep cok yuksekmis ve suan yeni atis alanlari hazirliyorlarmis.
    Ciftligin tam yerini sadece arayip gideceginiz netlesince soyluyorlar.

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!

• Alternatif rehabilitasyon merkezi :thumbup:

• gri kardeş senin adına sevindim. Avrupanın yoğun çalışma şartlarından bunalınca gidip stresini atabileceğin güzel bir yer olduğunu tahmin ediyorum. Ülkemizde de yaygınlaşır inşallah.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• Insallah diyelim..

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!