Puncher S Namludan Hava Kaçırma Sorunu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • inanın bende sökmemek için zor tutuyorum kendimi, hele elime bir regülatör geçse, en ufak parçasına kadar sökeceğim :)

Osman Yetkin

Çarşamba Samsun

Hatsan Türkbull

Kral Puncher Breaker

Hatsan AT44 Tact

Kral Puncher Mega

Crosman 2240

Diana Mod 24

• Bende küçüklükten beri süre gelen bir davranıştır, her ne alırsam alayım eğer sökülüp takılması sıkıntı yaratmayacak birşey ise muhakkak söker inceler geri birleştiririm. Çok oyuncak ziyan etmişimdir. Puncher benim değil bir arkadaşımın oluğundan dolayı çekindim biraz ama sonrasında sahibininde onayını alarak giriştim tornavidayla alyanlarla. İyide oldu sistem işleyişini çözdüm, yarın öbürgün bende bir pcp alacağım en azından bir tecrübe oldu. Şimdi iş bt65 rb elite qe ile kral puncher pro arasında seçim yapmakta.

One Shot One Hit

• Bende küçüklükten beri süre gelen bir davranıştır, her ne alırsam alayım eğer sökülüp takılması sıkıntı yaratmayacak birşey ise muhakkak söker inceler geri birleştiririm. Çok oyuncak ziyan etmişimdir. Puncher benim değil bir arkadaşımın oluğundan dolayı çekindim biraz ama sonrasında sahibininde onayını alarak giriştim tornavidayla alyanlarla. İyide oldu sistem işleyişini çözdüm, yarın öbürgün bende bir pcp alacağım en azından bir tecrübe oldu. Şimdi iş bt65 rb elite qe ile kral puncher pro arasında seçim yapmakta.

bende bt65 rb de var kral puncher breaker da, hatsan yaptığı silahlarda güce daha çok önem veriyor, kralda daha fazla pellet atmaya, ikisininde kendine göre bir kulvarı var.. İkisinide sökemedim daha, kıyamıyorum ama içimde gitmiyor değil :)

Osman Yetkin

Çarşamba Samsun

Hatsan Türkbull

Kral Puncher Breaker

Hatsan AT44 Tact

Kral Puncher Mega

Crosman 2240

Diana Mod 24