Kral Pro'ya Bipod?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Türkiye'de aksuav satıyordu linkini aşağıya koyacağım ancak stokta yok gözüküyor bir arayıp sorun isterseniz ayrıca yurtdışından alırım beklerim biraz derseniz dealextreme'de satılıyor onun linkini de ekledim.

Aksuav

Dealextreme

Hatsan At-44 Long LW .25
    Gamo P900 IGT .177
    Gamo PX-107 .177
    Gamo V-3 .177

• Altında ray olmayan yalnızca alttaki linkte görünen vida girişi olan gövdeye nokta atışı olarak ürün önerebilir misiniz? İlginçtir ki fotoğrafçılıkta kullanılan tripod kızağının vidası olmadı.
    http://images.monoprice.com/productlargeimages/6020003.jpg

eğer tüfeği sıfır aldıysan kutusunun içinden bipod için ray çıkması gerekiyor.

• Türkiye'de aksuav satıyordu linkini aşağıya koyacağım ancak stokta yok gözüküyor bir arayıp sorun isterseniz ayrıca yurtdışından alırım beklerim biraz derseniz dealextreme'de satılıyor onun linkini de ekledim.

Aksuav

Dealextreme

Çok teşekkür ederim :)

• eğer tüfeği sıfır aldıysan kutusunun içinden bipod için ray çıkması gerekiyor.

Bir yanlışlık olabilir farklı yerlerden 4 pro aldık hiç birinin kutu içeriğinde ray görünmüyor ve yoktu?

Aksuav

Dealextreme

DX'ten satın aldım :)

• benim puncher w ve pompa kampanyalı setinden gez arpacık ve plastik bipod çıkmadı ama ne hikmetse ray çıktı,bu kadar ucuz bir parça olan rayı neden standart olarak her kutu içerinğine koymuyorlar anlamış değilim.

• DX'ten satın aldım :)

DX ten aldım demissiniz geldimi ürün. DX ten alış veriş güvenlimidir.

Kral puncher pro 5.5 Hawke Vantage 4-16x50 AO IR

Gamo shadow sport 4.5 Hawke Vantage 4-12x40 AO

cometa lynx v10 5.5 discovery hi 6-24x50 SF

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil. (Fuzuli)

• DX ten aldım demissiniz geldimi ürün. DX ten alış veriş güvenlimidir.

Ürün satın aldıktan 3 hafta sonra elime ulaştı sorun yaşamadım.

• Ürün satın aldıktan 3 hafta sonra elime ulaştı sorun yaşamadım.

direk linktekini aldım dimi bağlantı vidası falan uyuyur dimi kral puncher pro ya bende onu sipariş vericem

Kral puncher pro 5.5 Hawke Vantage 4-16x50 AO IR

Gamo shadow sport 4.5 Hawke Vantage 4-12x40 AO

cometa lynx v10 5.5 discovery hi 6-24x50 SF

Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil. (Fuzuli)