Hatsan moderatör sökümü yardım!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bu moderatör ü buzluğa attım, 250 derece sıcak hava uyguladım, ama yok bir türlü vidalarını açamıyorum, başka fikri olan varmı acaba ? Şimdiden katkıda bulunan herkese teşekkür ederim, saygılar.

Osman Yetkin

Çarşamba Samsun

Hatsan Türkbull

Kral Puncher Breaker

Hatsan AT44 Tact

Kral Puncher Mega

Crosman 2240

Diana Mod 24

• sayın silentships moderatörün her iki ucunda yada tek bir ucunda kapak vardır sanırım. Elle açılmadıysa mengeneye sabitleyip boru anahtarı kullanarak açmak gerekir. inceden boyayı sıyırıp ezmeden açmak lazım. içteki plastikler uyguladığınız ısıdan erimiş olmasın. selamlar.

• sayın silentships moderatörün her iki ucunda yada tek bir ucunda kapak vardır sanırım. Elle açılmadıysa mengeneye sabitleyip boru anahtarı kullanarak açmak gerekir. inceden boyayı sıyırıp ezmeden açmak lazım. içteki plastikler uyguladığınız ısıdan erimiş olmasın. selamlar.

Aleyküm Selam efendim, yok efendim eritecek kadar sıcak vurmadım, birden sıcak soguk vurarak metal genleşmesinden faydalanayım dedim ama olmadı, boyasını çizmekde istemiyorum, plastik ayaklı mengeneye sıkıştırdım yine açamadım. resimdede görülür o plastik mengene bile üzerindeki boyayı kaldırdı hafiften,,

Osman Yetkin

Çarşamba Samsun

Hatsan Türkbull

Kral Puncher Breaker

Hatsan AT44 Tact

Kral Puncher Mega

Crosman 2240

Diana Mod 24