FX impact icin Manometre

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhabalar;

Fx urunu ıle oynamaya basladım ve ılk olarak yapmıs oldugum degısımı sızlerle de paylasmak ısterım, arkada bulunan manometre cok ufak oldugu ve detaylı olarak basınc degerı olculemedıgı ıcın yıne FX ın cok az daha buyuk fakat en azından daha detaylı olarak okuna bılen bır manometresını tufegıme monte ettım.

ıslem cok basıt sadece bırını ıngılız anahtarı ıle sokup otekını takıyorsunuz. fakat ısın guzel tarafı artık 140 barmı 150 barmı 160 barmı ayarladıgımı gorebılıyorum...

soldakı yenı sagdakı eskı

33400-2016-12-26-17-13-22-jpg

airgunturk.com/attachment/33400/

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• Bunu ben de düşündüm ama elimde manometre olmadığından esgeçmiştim. Siz nerden temin ettiniz? eğer fazlalık var ise iki tane alabilirim ücreti mukabilinde. Bir düşüncem de dış kısmına ve dolum girişine koruma yapmak. Eğer yaparsam paylaşırım

• Son derece güzel bir çalışma elinize sağlık. Bence de yeni takmış olduğunuz manometre daha anlaşılır.

• Benim gibi yakını göremeyenler için biçilmiş kaftan,eline sağlık...

Selamlar

Halil ÖZAK
    20.01.1967

• Bunu ben de düşündüm ama elimde manometre olmadığından esgeçmiştim. Siz nerden temin ettiniz? eğer fazlalık var ise iki tane alabilirim ücreti mukabilinde. Bir düşüncem de dış kısmına ve dolum girişine koruma yapmak. Eğer yaparsam paylaşırım

merhabalar;

bende 1 adet daha var ama bıraz pahalıya geldı 150TL gıbı tanesı

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• Pahalıya gelmiş gerçekten. Bir daha düşündüm de şimdilik almıyayım :)