Remington Air Master 77 50 metre

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Remington Air Master 77 50 metre
    72 adım saydım. Bu mesafeyi google earth'de ölçtüm 50 metreydi.
    mermi : Gamo hunter
    dürbün 3-9X32
    11 pompa
    Destekli ama tam bir destek sayılmaz silahı ucunu bir yere tutturup atışları yaptım.
    Aslında çok da iyi bir grup denilemez. Biraz daha kassam daha iyileri çıkacağına eminim.

[Resim Engellendi: http://img411.imageshack.us/img411/6053/dsc00027hn2.jpg]
    teneke biraz paslı gibi. ama bu mesafeden delmesi çok hoşuma gitti.
    [Resim Engellendi: http://img411.imageshack.us/img411/7285/dsc00028sp6.jpg]
    zoomsuz çekim. Duvardaki siyah noktaların ne olduğunu tahmin edersiniz. Tenekemiz. ağacın biraz ilerisinde duvar dibinde.
    [Resim Engellendi: http://img125.imageshack.us/img125/125/dsc00029xi7.jpg]
    Bu da 3 X zoom ile çekilmiş resim.

Dürbünden hedefin görünümü
    [Resim Engellendi: http://img299.imageshack.us/img299/1233/dsc00031copybv7.jpg]

Fiyat performans denen olay bu olsa gerek.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Gayet güzel atışlar bence. Tebrikler... Fiyatının hakkını sonuna kadar vermiş silah. Atıcının payınıda unutmamak gerek :) ;d;

• Tebrikler.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Tek atış yapmak için 11 pompa yorucu ve sıkıcı olmuyormu.

• İşte bu silahın tek negatif yönü, pompalama.
    Ama Ama bazen öyle atışlar yapıyor ki, gerçekten değer.
    Geçenlerde Engin'le msn görüşemizde HW 77'den bahsediyordu
    " Atıştan sonra vurduğum yeri göremedim, dürbünü hareket ettirdiğimde artı kılın tam ortasında olduğu için görememişim" diye anlatıyordu.
    İşte bugün bu olayın aynısını bende yaşadım. 50 metre'de nokta atışı yaptığınızda 11 pompa değl 111 pompa olsa bile hissetmiyorsunuz.
    Selamlar...

anadoluteam.png

• tebrikler,
    Haydar hocam silahının hakkını sonuna kadar veriyor kesinlikle, birde şu evinin balkonundan atış yapabilme olayına bayılıyorum.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Balkondan atış yapmak zaten ayrı bir keyif kayınço ya misafirliğe giittiğimde hw 77 mi de götürmüştüm sebebi ormana yakın bir yerde oturmasıydı pencereden aşağıya baktığımda bir soda şişesi gördüm hemen sıyırdım kılıfından tüfeği nişan aldım tetiği yavaşça ezdim va ardından tok bir ses şişe tuz buz ;şrofls;.

• Pardon, havalı tüfeklemi atış yaptın yoksa Tomahawk füzesimi attın. #hims Google Earth görüntüsü çok güzel olmuş. ;d;

Hatsan AT44WX-10 Premium Combo 5,5 mm.+Optima 3-12x44 AOE
    Hatsan Mod 95 SAS 4,5 mm+Optima 1x40 Red Dot
    Huğlu 104A Süperpoze Çift Tetik. (Av tüfeği ama avcı değilim, rahmetli babamın hediyesidir.)

• Gerçekten fiyat performans mükemmel , bende almaya karar verdim bundan , crosmanla ne gibi farkları var bunların aynı gibi görünüyor ..Yatagun yakında açılacak sanırım orada uygun olur diye düşünüyorum ,eğer olursa tabi..Bunun gibi silahların daha güçlülerini neden yapmıyorlar çıkış hızı 300ms olsa acayip tutulur ..:) Birde bu silahın namlusunda tam bi yiv set yok diyorlar doğrumu arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim

• Namludaki yiv set belli belirsiz olduğu doğru ama gruplar ortada. daha güçlü niye yapılmaz bende merak ettim. Aslında olay basit biraz daha büyük hava odası ve pompa. Hata 10 pompa yerine 6 pompa ile 1000 fps olsa mükemmel olurdu. Bildiğim kadarı ile crossman ile ikiz kardeşler hiç farkları yok.

anadoluteam.png

• Teşekkürler...

anadoluteam.png