Asg Steyr M9-A1 Dual Tactical Socom

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar Merhaba, Sizlerle aksuav'dan aldığım m9-a1 havalı tabancamı ve üzerinde yaptığım değişimleri paylaşmak istedim. Öncelikle özelliklerini paylaşayım.

http://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=1996

ASG Steyr M9-A1 4.5mm Havalı Tabanca
    [/b]
    Steyr Mannlicher kompakt ve şık M9-A1 modelinin tam lisanslı havalı tabancasıdır.
    Tutuş, ergonomiyi geliştirmek için bir 111 derecelik açıyla tasarlanmıştır.
    Metal veya çelik BBs tip bilye saçma atar. Dual model moderatör ile uyumludur.

Kalibre çapı 4.5 mm (.177) BBs
    Enerji 3,3 Joules
    Atış Hızı 137 m/s (449 fps)
    Güç kaynağı 12 gr CO2 hava tüpü
    Hareketli tetik sistemi
    Yarı otomatik mekanizma
    Şarjör kapasitesi 19 atış
    Ayarlanabilir fiber optik gez sistemi
    Aksesuar rayı
    Uzunluk: 18.7 cm (187 mm)
    Namlu uzunluğu: 12 cm (120 mm)
    Ağırlık: 532 gr (aksesuarlar hariç)

Tabancamın Asg Steyr M9-A1 normal modelinde plastik üst kapakta ucunda moderatör kanalı bulunmamaktadır. Bende bu nedenle öncelikle yeni bir dual üst kapak aldım bu üst kapak metal malzemeden yapılmış, metal soğukluğuna sahip namlu ucunda moderatör takabilmeniz icin gerekli vida kanalları bulunuyor.

Sonra üzerinde gördüğünüz red-dot, lazer ve asg tatik raya montajladım, namluya da moderatörü takınca gördüğünüz bu güzellik ortaya çıktı bana göre basit bir tabancanı ASG STEYR M9-A1 DUAL TACTICAL SOCOM modelini yaratmış oldum.

Kullanılan ekipmanlar,
    *Dual üst kapak
    *Asg Taktik ray
    *Asg Moderatör
    *Red Dot
    *Lazer

Vaktim olursa videoda çekmeye çalışacağım.

Saygılarımla.

agt Havalı Hobiler agt