Webley Patriot İçin Yardım!!! Delirmek Üzereyim...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfeğimi aldığımdan beri geziyle uğraşıp duruyordum. Önce gez komple yerinden fırlıyordu vidalarını değiştirdim olmadı yeni yuva açtım olmadı çelik vida taktım olmadı en sonunda metal yapıştırıcı ile yapıştırdım artık tam sorunum kalmadı derken...

Bu seferde gezin üstündeki yükseklik ayarı yapan vida yalama oldu her atışta tüfek bir pelet bide bu vidayı atmaya başladı (bir taşla iki kuş :) ). Tamam dedim vidasızda atarım kendim ayarlar ona göre atarım yeni vida bulurum boşver serkan derken...

Bugün hazırlıklarımı yaptım hedefi yerleştirdim peletleri hazırladım tam tüfeği kuracağım... tabikiiiiiii kurulmuyor.

Dedimki serkan aç tüfeği bak halledersin sen. Tam nucleex abimizin talimatlarıya tüfeği sökerken bide ne görüyüm. Bu kadar olur namluyu silindirle bi arada tutan vida kırılmış darma duman olmuş. Eşek kadar vida kırılmış.

Kendi kendime dedim sen herşeyi sök serkan onada vida buluruz (nerden bulacaksam kendimi kandırıyorum). Zar zor kırık vidanın başını penseyle çevire çevire çıkarttım.

Ama şu andada nucleex abimizin tetik çözme talimatındaki T3 isimli parçayı ve onun bağlı olduğ pimi çıkramıyorum.

Hala tüfeği çok seviyorum henüz delirmedim ve çıkabilecek yegane sorunlara hazırım (çıka çıka alıştım artık) ve bu tüfeği adam edip uzun bir süre kullanmak istiyorum (yada öyle hayal ediyorum). Şu pimi ve T3 isimli parçayı nasıl çıkarabiirim acaba? Çünkü pimin uçlarında yanlış görmediysem baş var. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılar...

Her Türk Asker Doğar... X]#+,

Webley Patriot 5.5mm (1. nesil)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen serkan ().

• Ve işteeeee yeni ve güzel bir haber daha... Tetik tertibatında T1 isimli parçada kırılmış :) sanırım yavaş yavaş deliriyorum...

• Hiç uğraşma - paketleyip doğru Hatsan'a gönder -onlar halletsin

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Hiç uğraşma - paketleyip doğru Hatsan'a gönder -onlar halletsin

Şimdi ben bu tüfeği dağıttım. büyük ihtimallede toplayamam (özellikle tetiği) ayrıca yeşil gres var. Gez zaten yapışmış Böyle toplanmadan direk herşeyiyle poşete koysam göndersem bişe olurmu garanti kapsamı dışına tutarlarmı acaba? Bide göndermeden önce arayıp konuşmam gerekiyomu yada nasıl nereye gönderiyorum bilgilendirirseniz sevinirim.

• öncelikle hatsanı arayın derdinizi yaşamış olduğunuz sıkıntınızı anlatın sonra tüfeğin en son halinide söyleyin onlar size çözüm yolunu sunarlar diye düşünüyorum

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• bak şimdi aynı olay bendeki mod 70 dede oldu yay da kırıldı kulakları namluya bağlayan koca vida da kırıldı bende söktüm sökmüşdüm ne yaptım yeşil gresi silahım zaten sökülü oldugundan dolayı rahat bir şekilde temizledim sonra parçaları toplamadan paket yaptım herşeyini derdini anlatan birde notla ve faturasının fotokopisiyle hatsana yolladım sonra onlarda bana tüfeği yaptıklarını hangi kargoyla yollayacaklarını sordular 1 hafta gibi bir zamanda tüfeğe yeni bir yay yeni bir arpcık ve onarılmış olarak tertemiz kavuştum ve sattım hemen geçmiş olsun

• hatsanın en çok bu özelliğini seviyorum tüfeği yolluyorsunuz içine bir adet not koyup derdinizi yazıyorsunuz en geç 1 hafta içinde sizi arıyorlar sorununuz çözülmüştür tüfeğinizi gönderiyoruz diye ama gel gelelim yapmış oldukları tüfeklerin çoğu sorun çıkarıyor hatsanda bunun farkında olduğu için yapmış olduğu bakım ve onarımlardan ücret almıyorlar

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• Evet hatsan serviste 1 numaradır. 1 çuval demir gönder sana geriye patriot olarak dönsün

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Evet hatsan serviste 1 numaradır. 1 çuval demir gönder sana geriye patriot olarak dönsün

;rofl.; ;lol; ;kihhik, gerçektende çok ince bi espiri..