410 gauge yivsiz tüfek için dürbün ve dürbün ayağı tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese iyi günler uzun zamandır foruma girmiyordum. Zira havalı tüfeklerden soğumaya başladım sanıyorum. Onun yerine uzun zamandır aklımda olan 410 gauge yivsiz tek kırma av tufegine dürbün takip tek kurşun 70-80 metre çalışmaktı.

Ancak bu kalibrenin tepmesi nasıldır dürbünü nasıl etkiler dürbün ayağı dampa mı olmalı yoksa tek parça ayak iş görür mü? Gibi bir sürü soru kafama takıldı. Açıkçası bu soruyu forumda sormadan önce birçok avcı forumunda araştırdım ancak onların derdi sadece avlanmak olduğu için hedef aticiligi için yivsize dürbün takmak çok saçma geliyor.

Özetlersek

Pikatin rayi kendim monte edecegim üzerine nasıl bir ayak nasıl bir dürbün kullanılmalı dürbün çapı max kaç olmalı? Tüfeğin 36 cal olacağını da göz önünde bulunduralim.
    Her soru 20 puan iyi şanslar :D