Hatsan Striker Edge

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Dün akşam işten sonra benim Hatsan Striker Edge'de Serkan Kardeşimin hediye ettiği Optima 3-9x44E dürbünü sıfırlamak için Gamo Magnum pelletlerle 15 metreden atış denemesi yapayım dedim. Sonuçlar resimlerdeki gibi çıktı.

• Gamo magnum pellet benim tüfeğin namlusuna sığmıyor. 3 tüfekte daha denedim onlarda da durum aynı. Yivlerin zarar görmemesi için kullanmamanızı tavsiye ederim. Hiç kullanmadım ama, spoton pelletlerle iyi sonuç alanlar var.

Mod 125 Sniper Vortex 5.5

VEFALI TÜRK GELDİ YİNE, SELAM TÜRK'ÜN BAYRAĞINA

• Spot on pelletleri hiç deneme şansım olmadı. En kısa sürede deneyeceğim. Tavsiyeniz için teşekkürler.

• Salih abi bensiz mi gittin ;(
    Gamoyu bende sevmiyorum biliyorsun pelletlerin boyutlari cok istikrarsiz biri namluya otururken digeri bol kaliyor, rws hobby fiyat performans olarak cok iyi.
    Yazsonu beraber gideriz

||

• Salih abi bensiz mi gittin ;(
    Gamoyu bende sevmiyorum biliyorsun pelletlerin boyutlari cok istikrarsiz biri namluya otururken digeri bol kaliyor, rws hobby fiyat performans olarak cok iyi.
    Yazsonu beraber gideriz

Dört gözle bekliyorum, İnşallah beraber de gideriz. Burada imkanlar kısıtlı olduğu için Gamo kullanmak zorunda kaldım. Pellet çapları standart değil.