125 vortex ile Le cola keyfi 50.metre

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• çabuk bim görmeden eheh :D

keyifli olmuş, tebrikler. keyifli günler :)

• KWC Tanfoglio Witness 1911 Blowback
    • Hatsan Mod 125 Sniper Vortex (5.5 mm)
  • Güzel atislar hiç sektirmemissiniz.
    Ben boş soda siselerini tercih ediyorum.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Kdeyifli bir gün geçirmişsiniz.
    Size özendim.
    Kuvvetli silahlar, bilhassa mod 135, Mod 125 daha uzak mesafelerde nereye kadar isabetini muhafaza ediyor merak ediyorum, bence bir gün daha uzak mesafeleri de denemelisiniz.

• Teşekkürler arkadaşlar youtube da 140 metre atışlarım var, 170 metreye kadar isabet aliyorum ama havanin ruzgarsiz şartların olgun olması gerekiyor :) 90 metre grupman videosu da var, yeni kamera aparati aldim ins çekimleri onunla yapacagim artik.. tufegin de bakim zamani geldi hatsana göndereceğim antalyadan ama kargo sirketleri almiyor ne yapacagim bilmiyorum

• Bişey sorayım kac atis yaptiniz veya nekadar süre kullandiniz?
    Neye göre bakim zamani geldiğine karar verdiniz?
    Ben hic birzaman kendi tufeklerimi bi yere bakima göndermedim.
    Bana bir yere tüfek göndermek eziyet geliyor.
    Yanlış yapiyor olabilirim fakat hic bu tüfeğin bakima ihtiyacı var hissi uyanmadi bende.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Sanirim 7000 pellet attım ve contalarin degismesi gerektiğini düşünüyorum yipranmis olabilir tetik mekanizmasi da elden geçmeli saga sola sallanmaya başladı. Bence bakim önemli 6 ay oldu alali

• Bakim onemli fakat 6 ayda bir göndermek benim icin imkansiz ötesi.
    Size bir zorluğu sıkıntısı yoksa sorun değil tabiiki.
    Tetigin sallanmasi belki mekanik olarak aşınma olmuş olabilir zamanla.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt