Hatsan AT44 Tactical Long lw

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Arkadaşlar hobidaşlar,
    hatsan at44 taktical long lw almayı düşünüyorum. daha önceki konularda da belirttiğim üzere hem fiyat olarak hemde atıcılık olarak güzel işler başarılmış. tüfeği inşallah bayram ertesi siparişini vericem. Fakat şöyle bi sorun yaşıyorum en azından aklıma takılıyor. Gelen dürbün 3-9*38 veya 40 42 her neyse klasik optima dürbün oluyor yani. Benim şu anda elimde olan hobiye başladığım tüfeğim kral air n-07 var. Bunda dürbün ayarı sıkıntıydı tam ayarladım diyordum dürbünü bozuluyordu derken iç mercek yerinden oynadı atışlardan dolayı malum yaylı olduğu için ve dampa ayak yani tek parça ayak yoktu. sebep buymuş ama dürbün harab olduktan sonra öğrendim tabi ki. Sormak istediğim şu alacağım düfek Pcp olacak bunlar yaylılara göre sanırım tepme oranları yok denecek kadar az. Dürbün yanında gelen ayaklar ile ne kadar süre dürbün gider ayar tutar mı ? ne kadar isabetli atışlar yapabilirim. Sormak istediklerim bunlar ustalarımdan yorum bekliyorum şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için...

• Merhaba hatsanin oturmuş en iyi tüfeği at44 galiba. long lwde tadından yenmez bence. bir videoya şahit oldum vuruş noktası bbelli olunca her attığın vuruyorsun resmen ama kral bigmaxte iyi diyorlar

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• pcp tepme yok,dürbün ve ayakları ömürlük,tek sorun dürbünün yeteri kadar büyütmeli ve mildotlu olmaması,daha yüksek büyütmeli ve mildotlu dürbün gerek,haa bir de regülator oldumu tadından yenmez.

• pcp tepme yok,dürbün ve ayakları ömürlük,tek sorun dürbünün yeteri kadar büyütmeli ve mildotlu olmaması,daha yüksek büyütmeli ve mildotlu dürbün gerek,haa bir de regülator oldumu tadından yenmez.

İlk alıcam 1-2 ay normal kullanıcam daha sonra dürbün ve regülatörle tamamlamayı hatta birde sus-turu-cu almayı planlıyorum gerçi demir ayakta almayı düşünüyorum