Hatsan airmaxs rg 45mt

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Harici İçerik www.youtube.com
      Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
      Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.
  • Çok güzel atışlar elinize sağlık .

Hatsan Nova Compact Lw Qe 5.5 Optima 3-9x44e
    Daisy Powerline 008 Havalı Tabanca

Söz ola kese savaşı
    Söz ola kestire başı
    Söz ola ağulu aşı
    Yağ ile bal eyleye bir söz

• Güzel atışlar ve iyi bir video çekimi olmuş ellerine sağlık
    kanalına abone oldum , çekimlere devam et

Hatsan Hercules 6.35" QE

• çok güzel olmuş tebrikler

• Zoraki Hp 01_2 Ultra 4.5mm :thumbup:;kovboys;
    • Barska Sniper 6-24X50 ir 2G :thumbup:;#taban^lm;s,S
    • Stoeger Atac Suppressor 5.5mm :sleeping:
    • Stoeger 4-16x44 AO :sleeping:
    • XCORTECH X3200 ;tufey#+;tuftabV#
    • Selamlar arkadaşlar havalı silah almak istiyorum ama ne marka nede özellik olarak hiçbir bilgiye sahip degilim iyi ve güçlü sıkıntı vermeyen birşey arıyorum yardımcı olurmusunuz
  • sayın @Faruktereci sorunuzu yanlış yerde sormussunuz. Aşağıdaki bölümde yeni konu açıp sorarsanız deneyimli arkadaşlarımız yardımcı olacaktir. Bir de ihtiyaçlarınızı tam belirtirseniz daha net cevap verilebilir. Yayli mi istiyorsunuz, gaz pistonlu mu,
    Pcp mi. Azami kaç mt lere atış yapmayı planliyorsunuz. Gurupman atışları mi tahribat atışları mi yapacaksiniz. Bunlari belirtirseniz daha net cevap verilebilir. Siz de hobiye sorunsuz başlamış olursunuz.

Satin Alma Rehberi

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak