Hatsan mod 135 qe 5.5mm Hiz testleri

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Metehan güzel çalışma olmuş,ellerine sağlık,bu tüfeğein gücü için bu video gayet net bilgi veriyor, gördüm kadarıyla ağırlık olarak 14-18 grain arasındaki pelletler ile 800-900 fps bandında atış yapıyor bu ağırlık aralarından bu tüfek için en uygun pelleti seçmek daha uygun olur herhalde. Birde dikkatimi çekti,o protector dürbün ayağı öbür yönde montaj olması gerekmiyor mu☺

Aynen ters takılmis. ) buldu temiz havayi o ters takmicakta bizmi takicaz biz kimiz ki:):):):))

• kesinlikle cok memnunum. 200 den 100 bara 100 atis yapiyorum. 40 metre 5 kurus grupmani var

bullpup kundaklar daha çok hoşuma gittiği için o modelleri düşünüyorum . Tüfeğinizin stabilitesi nasıl atışlar arasında ben kadarlık bit fark oluyor ölçüm yapma şansınız oldu mu

• hatsan 150 torpedo vortex icin pellet eneriniz varmi beyler.

• jsb 15.89 exact da karar kildim aslında lakin 5.51 kalibresi... ve straton hafif sivri olani var jsb 15.89 onuda kullanmayi dusunuyorum.

• jsb 15.89 exact da karar kildim aslında lakin 5.51 kalibresi... ve straton hafif sivri olani var jsb 15.89 onuda kullanmayi dusunuyorum.

sert tüfek sert pellet sever . Şaka bi yana premier ultra magnum hatsanın güçlü tüfekleri için mükemmel bir tercihti ama ne yazıkki artık bulmak mümkün değil . Jsb yumuşak bir pellet bana magnum yaylılarda çok verimli olmuyor gibi geliyor ve gereksiz pahali . Spoton pars 18,13 grain pelleti deneyin ucuz ve kaliteli bi pellet işinizi görecektir

• yumuşak olması namlu için iyi bişe aslinda.. anlamadigim kirmizi kutu jsb exact jumbo 5.51 normal sekilde otururken namluyo... jumbo straton diabolo sivrimsi pellet 5.50 daha sıkı oturuyor anlamadım hiç bişe.

• [Resim Engellendi: https://i.hizliresim.com/4z6Jqp.jpg]">[Resim Engellendi: https://i.hizliresim.com/4z6Jqp.jpg]"> spot on 16.5 grain ve mod 125 sniper yaylı =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• baya iyi darbe yapmiss.

Yayı değişmeden önce göçük yapıyordu çok derin olmamak şartıyla, diğeriyle denediğimde baya göçük yapıyordu. Şimdi ise yırtıp, pelleti içine akıtmış resmen ;atlise;agt

vazgeçilmezlerim;

• alperen bu ballistol gres iyimi? Tüfegin iç aksamı için hareketli parcalar alttan kurmalı oldugu için iç mekanizma için...

Wurth 2000 var birde ama ısınmadım pek ona. Varmı gorusun yada gorusü olan arkadaşlar.

• alperen bu ballistol gres iyimi? Tüfegin iç aksamı için hareketli parcalar alttan kurmalı oldugu için iç mekanizma için...

Wurth 2000 var birde ama ısınmadım pek ona. Varmı gorusun yada gorusü olan Arkadaşlar.

Kardeşim ben sana şöylesöyleyeyim. Bu tüfeklerde o kadar extra bakıma gerek yok. Piston silindir mekanizması tetik mekanizması ve alttan kurma sistemi fabrikadan yağlı bir şekilde geliyor. Bu kısımlarda kolay kolay paslanma vs olmaz. Ben çok uzun zamandır aynı tüfekleri kullanıyorum bir oturuşta en az 200-250 adet pellet atıyorum. Bu kadar kullanım sonucunda yaptığım tek şey alt tarafta ki aralıktan yayın üzerine doğru silah yağı sıkıyorum ve bırakıyorum (bende ki namludan kırma yaylı olduğu için alttan gözüküyor). Onun dışında 5 sene içinde 2-3 kere fabrikaya yolladım birisi emniyet kırıldı onun için birisi de geçen gün yay değişimi için. Zaten her gidişte tüfeğin extra fazladan bakımlarını yaparak yağlayıp gönderiyorlar hatta fazlasını ben kendim siliyorum. Eğer silahına çok özen gösteriyorsan, kundağı ayırıp hareketli kısımlara gres tarzında kayganlaştırıcı yağ ya da normal bildiğimiz silah yağı sıkıp bırakabilirsin. Ateşli silahlar da olduğu gibi yanmış barut izi ve ya kalıntıları olmayıp, bu havalı silahlarımız aşırı bir bakım istememektedir. Yani yağ sökücü wd-40 olsun wurth 2000 vs olsun pek kullanmaya gerek yok. Ha tüfeğin içine kum kaçmıştır, kirden leş gibi olmuştur, kurarken zorluyordur o zaman wd-40 gibi türevleri kullanıp temizleyebilirsin akabinde o kimyasalları temizleyip gres ya da normal silah bakım yağı kullanabilirsin ya da hiç uğraşmazsın senede 1 defa fabrikaya yollarsın =) m;s,Sagt

vazgeçilmezlerim;

• benim alttan kurmali tüfekde bir pelleti koydugumuz yeri geriye cekince dayandigi siyah conta (oring) var başka bi yerinde varmi oring beyler... birde sentetik silikonlu gres mi sürmeliyim biraz...

Ballistol vaselinne kullansam sıkıntı olurmu