DİANA 54 11 METRE

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu tüfek yandan kurulduğu için hw den zor kuruluyor çok zor değil ama hw ye göre zor güce gelince 120 metrede zaten kırıp geçirio hatta 140 metrede bile şişe kıracağına inanıyorum bir deniyeyim 140 metrede kırmazssa o zaman mod yaparım.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Kartalcin ,Mod54 ün gücü mod48 ile aynımı, fark tepme önleyici sistem ve dipcik kalitesi farkımı..Kısaca farklar nedir

• güçleri aynı, ancak mod54 dediğin gibi tepme önleyici sisteme ve kaliteli bir dipçiğe sahip.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Evet kundaktaki işçilik ve tepme önleyici sitsem farkı var bu yüzdende 350 ytl kadar 48 den pahalı.

• Benim şahsi kanatim aradaki fiyat farkı na değer bir özellik pazar günü emanaet bi dürbün taktım tüfeğe şişenin kırıldğını sarsıntısız bir şekilde seyredebiliyorsunuz aynı dürbün 125 in üzerindeyken tetiği çekince sarsıntıdan hedefi kaybettim .

• Bilgiler için saolun arkadaşlar şunun için sordum aslında mod48 in fiyatı hw97 ile neredeyse aynı madem fiyat aynı hem gez arpacığı olmasıyla hemde gücünün yüksek olmasıyla mod48 tercih edilmeli bence ..

• zevkler ve renkler tartışılmaz mod 48 kullanıcısı az 97k en popiler tüfeklerden biri hem isabetliğiyle hem estetiğiyle mod 48 bana göre tek farkı yandan kırmalı olması benim tercihi 97k olurdu birde 48 in ağırlığıda cabası

• 48 ile 97k aynı ağırlıkta 48 in siyah kundaklısı baya bir estetik hw 97 k da estetik olarak 48 den üstün ve tetik kalitesi 48 den üstün ama 48 ondan güçlü tetik normal derecede isabet için bişey diyemiyorum 2 el atış yaptım.

• Bilgiler için saolun arkadaşlar şunun için sordum aslında mod48 in fiyatı hw97 ile neredeyse aynı madem fiyat aynı hem gez arpacığı olmasıyla hemde gücünün yüksek olmasıyla mod48 tercih edilmeli bence ..

Ben mod48 Kullanıyorum ve inanılmaz memnunum, daha önce Mod54 vardı bende o zaten tepme önleme sistemi ve yakışıklı kundağı ile 1 adım önde ama geriye kalan tüm sistem mod54 ile aynı, dolayısı ile aynı güce sahip. İsabetlilik konusunda da alışılınca (Mod54'ten 48'e geçişteki alışmaktan bahsediyorum, yoksa diğer yaylılardan geçince daha bile konforlu) mükemmel bir hassasiyete sahip hatta bence 97K ile yarışabilir, 97K nın üstünlüğü; gücünün düşük olmasından dolayı tepmeninde az olması dolayısı ile 50 metreye kadar çok isabetli olmasıdır, mod48 de gücü 97K gücüne düşürülürse ben 97K ile başa-baş yarışabileceğine inanıyorum. Ama bu arada estetik olayı dikkate alınınca 97K kesinlikle estetik açıdan daha üstün, bu bir gerçek...

Eğer 50-60 metre civarı isabetlilik isteniyorsa 97K tercih edilmeli, daha fazla güç ama aynı zamanda bu güce orantılı 97K'ya yakın hassasiyet isteniyor ve mod54 alınamıyorsa mod48/52 kesinlikle düşünülmeli...

• 10.000 atışı beklemeden en azından yağlamasını yaptır.
    Yay değişimi transfer deliği modlamalarını daha sonra yaptırabilirsin. Ne kadar mod 54 'te olsa bir silahın yağlanması lazım.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• silahın içi zaten yağlıdır fabrika çıkış diye düşünüyorum ayrıca mod.48 ve 52 çok tepiyor isabetten çok dürbünden hedefi vurmayı net görmek için 54 aldım yoksa 48ve 52 guzel ama dikkatimi çeken başka bir şey mod 54 ün sesi de bunlardan farklı yay tınlama sesi yok 54 te ama 48 ve 52 e var şaseyi geri itince yay sesi 54 te de çıkıyor.