Hatsan Mod55s 4,5mm grupman ve inceleme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayırlı olsun Akın ustanın yardımlarıyla arayıp bulamadığımız tüfek .

Gene Akın ustanın yardımlarıyla Mod 99 aldık. resimleri yüklemesini beceremiyorum :cursing::(

AA S400 MPR FT nikko 10-50*60

PUNCHER PRO 5,5 walter 8-32*50

mauser k98

• Hayırlı olsun Akın ustanın yardımlarıyla arayıp bulamadığımız tüfek .

Gene Akın ustanın yardımlarıyla Mod 99 aldık. resimleri yüklemesini beceremiyorum :cursing::(

Estafurullah Ahmet hocam burada ne ustalar var Zetax Emir hocam mesela ,herkeze ve bana cok faydası olmuştur ben onların ancak kalfası olurum,bu sıralar buralara küskün Emir hocam inş en kısa zamanda döner onsuz tadı azaldı buranın

Nasıl ısındınmı tufege atış yaptınmı Ahmet hocam

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• nasip olursa pazartesi bu gün evde kuşların işleri çoktu eş zamanı geldi . (kanarya)

AA S400 MPR FT nikko 10-50*60

PUNCHER PRO 5,5 walter 8-32*50

mauser k98

• Bu tüfeği bulmak benim için de kolay olmadı. Başta Aksuav olmak üzere bir kaç yerle görüştüm, sağolsun yardımcı olmaya çalıştılar ama bulabildikleri 5,5mm olanıydı. Forumdan gördüğüm tavsiye üzerine Kafkasav ile de görüştüm. Onlar buldular. Ama nasıl temin ettiler, sormadım. Bu araştırma sırasında 4,5mm yaylı bulmanın pek de kolay olmadığına tanık oldum.

• Hatsan bence yaylı uretımını askıya almasın artırsın vortex lerden umdugunu bulamayanlar sorun yasayanlar dan yaylıya cıddı donüş var cunkı,,birde 4.5 mm yaylıya talep artmaya basladı hatsan bunuda pas geçiyor ne yazıkki

Arkadasımın servıse gonderdıgı mod 85 vortex tam 3 haftada geldı,,Krala farklı kalıbre namlu yapılıp takılmasıki ciddi iştir acele olmasın ıyı olsun dedıgımız halde hem mukemmel yapılımış hemde 2 günde geldi.

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf