​Hatsan Mod 25 SUPERCHANGER grupman denemem​

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 3 gün önce almış sıfır olarak almış olduğum hatsan mod 25 superchanger ile bugün tanışalım dedim. Tüfek mi tabancamı çözemedim ama güçlü ve keyifli bir silah. Gamo Pro Hunter 7,56 grain ile 22 metreden ayakta desteksiz 10 atış yaptım. Oldukça ağır bir silah tabancaya göre. Şimdilik ilk deneme bu şekilde ilerleyen zamanlarda daha güzel olacak diye umuyorum. Saygılar

BT 65 SB LW QE (Comet 6-24X50)

HATSAN MOD 33 (Optima 3-12X44)

HATSAN MOD 35 S (gez arpacık)

HATSAN MOD 25 SUPERCHARGER (gez arpacık)

• Ayakta desteksiz atışlara göre iyi bir grupman bence. Özellikle silahın ağırlığını düşününce. HN'nin match pellettleri ile daha iyi sonuç alacağınızı düşünüyorum. Güle güle kullanın.

• Ben de daha önceden Mod 25 Supercharger aldım. Fakat 2 kg yakın ağırlığı tabanca olarak stabil atış için dezavantaz.

• Ben 20-30 m civarı atışta pek başarılı olamayınca fabrikada dipçikli kundak taktırdım. Kullanımı çok daha zevkli ve isabetli oldu.

• Ayakta desteksiz atışlara göre iyi bir grupman bence. Özellikle silahın ağırlığını düşününce. HN'nin match pellettleri ile daha iyi sonuç alacağınızı düşünüyorum. Güle güle kullanın.

Teşekkür ederim hocam. Evet ilk denemem ve ayakta bu şekilde bi grupman vermesi açıkçası benimde hoşuma gitti. sizinde dediğiniz gibi match türü saçmaları denemeyi bende düşünüyorum.

• Ben 20-30 m civarı atışta pek başarılı olamayınca fabrikada dipçikli kundak taktırdım. Kullanımı çok daha zevkli ve isabetli oldu.

Ağırlık konusunda kesinlikle katılıyorum. Tüfek tabanca karışımı bişey olmuş. Ama bu ağırlığını keyifli atışlarla telafi ediyor. Dipçiği ne kadara yaptırdınız hocam. Rica etsem müsait bi zamanda resim atar mısınız?

• Fabrika değişim ücreti olarak geçen yıl 50 TL istedi.

• Sadece dipçik takilmiyor tüm kundak değiştiği için tüfek direk Mod 25 Supertact modeline dönüşüyor.

• Ben tecrübesizlikten 5.5 kalibre aldım. Yanlış bir tercih olduğunu anlayınca sattım.

• Size tavsiyem 500-1000 atış yapın eğer memnun kalmazsanız kundak değişimi yapabilirsiniz. Hem fabrikaya yollamışken yay yorulacağı için yay değişimide yaptırırsınız. Ben öyle yapmıştım yay değişimi için ek ücret talep etmiyorlar. Yayını ve keçesini ücretsiz değiştiriyorlar.

• Şunu da belirteyim kundak değişim sonucu Supercharger daki XRS-Geri Tepme Azaltıcı Sistem iptal oluyor. Zaten dipçik sayesinde darbeyi omuzunuz aldığı için XRS sistemine göre daha isabetli atışlar yapabiliyorsunuz.

• Henüz 1 kutu mermi dahi atmadım. Dediğiniz gibi yay biraz yorulsun o zaman yollayım. Ben tabanca olarak 4,5 daha uygun olacağının düşündüğüm için 4,5 mm aldım. Ve boyutuna göre gayette güçlü bir silah

• Eskiden Mod 25 in fabrika çıkışlı Vortex olanları ve QE namluları iç piyasaya verilmiyordu. Fakat istenildiği takdirde sonradan Vortex piston da takılabiliyordu. Onunda malıyeti geçen yıl 115 TL idi.

• Eskiden Mod 25 in fabrika çıkışlı Vortex olanları ve QE namluları iç piyasaya verilmiyordu. Fakat istenildiği takdirde sonradan Vortex piston da takılabiliyordu. Onunda malıyeti geçen yıl 115 TL idi.

İç piyasaya ayrı dış piyasaya ayrı mantığını bir türlü çözmüş değilim. Sanki bize bedava veriyorlar. Neyse parası söyle alsın millet.

• Hocam ben Mod 25 den çok memnundum. Küçük boyutuna rağmen orta sınıf tüfek gücünde sök dipçiği koy çantana istediğin yere götür. Çok pratik ve kullanışlı. Tek sıkıntım 5.5 olmasıydı. Fabrikada kundak değişitiriken vortex ve 4.5 QE namlu değişimi de yaptırmak istedim. Kundak ve vortex olur ama QE namluyu iç piyasaya takamıyoruz dediler. Bende sadece kundak değiştirdim. Namlu değişimi olsaydı benim demirbaş tüfeklerimden olurdu.

• Hocam ben Mod 25 den çok memnundum. Küçük boyutuna rağmen orta sınıf tüfek gücünde sök dipçiği koy çantana istediğin yere götür. Çok pratik ve kullanışlı. Tek sıkıntım 5.5 olmasıydı. Fabrikada kundak değişitiriken vortex ve 4.5 QE namlu değişimi de yaptırmak istedim. Kundak ve vortex olur ama QE namluyu iç piyasaya takamıyoruz dediler. Bende sadece kundak değiştirdim. Namlu değişimi olsaydı benim demirbaş tüfeklerimden olurdu.

Henüz alalı şurada 4-5 gün oldu ama inanın acayip ısındım ufaklığa. BT65 kenara bırakıyorum alıyorum elime mod 25 i acayip güzel zaman geçiriyorum. Aldığıma hiç pişman değilim. İlk siparişi verdiğim zamanlar aklımda bi tereddüt vardı gücü konusunda. onun içinde 4,5 sipariş etmiştim. Elime aldım ki maşallah canavar. Dediğiniz gibi orta sınıf tüfekle aynı düzeye sahip. Bir aksilik çıkmazsa demirbaş silahlarımdan biri olacak muhtemelen.

• Mod 25'in en kullanışlı halinin tactical modeli olduğunu düşünüyorum. Yeterince güçlü ama fazla ağır. Tact modelinde ise tabanca olarak dezavantaj olan ağırlık, tüfek için hafiflik avantajına dönüşüyor. Yakın zamandaki arayışım sırasında supertact modelini düşünmüştüm. Forumdan bir arkadaştan da almak üzereydim. Ancak kargo sorunları nedeniyle kaldı.

• Hocam Hatsan tutulan yaylı modellerine 50 ila 100 TL arası zam yaptı kimi av bayileri direk zammı yansıttılar kimileri ise stoklarında ürün olduğu için zammı daha yansıtmamışlar.

Ben geçen sene Mod 25 SuperCharger ı 165 TL ye bulmuştum hatta yeni üye indirim çekiyle bana maliyeti 145 TL olmuştu. Şimdi zamlarla 220 TL olmuş.