Hatsan BT65 20 metre gurupman denemesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Silah: Hatsan BT65

Mesafe: 20 metre

Kullanılan pellet: Hatsan-Jsb exact jumbo (15,89 grain)

Bar: 200-150 bar arası

BT65 in sevdiği bir saçmayı daha keşfettim. Tabi 50 metre ve üzerinde ne kadar iş yapar deneyip görmek lazım

BT 65 SB LW QE (Comet 6-24X50)

HATSAN MOD 33 (Optima 3-12X44)

HATSAN MOD 35 S (gez arpacık)

HATSAN MOD 25 SUPERCHARGER (gez arpacık)

• Size şiddetle H&N brracuda' yı tavsiye ederim. Fabrika çıkışı kurcalanmamış bt65 için en iyi pellettir. İsabeti harikadır.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.

• Size şiddetle H&N brracuda' yı tavsiye ederim. Fabrika çıkışı kurcalanmamış bt65 için en iyi pellettir. İsabeti harikadır.

Şuan için pellet denemeleri yapıyorum.

jsb 18,13

Gamo pro hunter 15,43

Hatsan jumbo (jsb)

Bu denemelerde en iyi sonuç aldığım pelletler şimdilik bunlar. ve 20 metre mesafede. ilerleyen zamanlarda daha uzun mesafe atışları yapacağım kısmetse. Havaların biraz daha düzelmesini piknik sezonunun açılmasını bekliyorum.Öneriniz için teşekkür ederim. Denemeyi düşündüğüm bir pellt HN bracuda. En kısa zamanda bunun gurupmanınıda paylaşacağım

• tavsiyem h&n baracuda 21,14 grain

Aslına bakarsanız bt65 çok güçlü bir tüfek 5,5 bence bu tüfek için hafif kalıyor bu tüfek 6,35 için üretilmiş. Ağır pelletlerde isabeti çok yüksek grain düştükçe isabeti azalıyor namlu çıkış hızı yükselsede tahribatı artmıyor.

Sizlerin deneyimlerinide takip ediyorum

• iş dolasıyle bu sıra silahı pek elime alamıyorum. ilk fırsatta ince mehmet 27 grain ve üzerindeki pelletleri deneyeceğim. Aslıda 250 metreden büyük yağ tekesine 27 grain ile 9 atış yapma fırsatım oldu. 5 tanesi isabet aldı. gelişi güzel yapılan bir denemeydi. kısmetse yakın zamanda daha planlı denemelerim olacak. 5,5 seçmemin sebebi pellet çeşidinin daha fazla olması