5 Temmuz mini FT buluşması.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

• abi amasra nasıl eskisi gibi ben bu sene gidemiyorum oralara...ama çakrazıda şiddetle tavsiye ederim...

Eskiden kardeşim Bartın'da doktordu çok sık giderdik. Onun tayini çıktı çıkalı gitmemiştik, epey özlemişim. Çok güzel bir yer, ülkemizin cennetlerinden biri. Ama oraya da termik santral kurulacakmış yakında cennet cehenneme dönebilir. Fırsatınız varken gidip görün.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Bu buluşmaya ve sonraki en az 1 ay buluşmalara tatil nedeniyle katılamayacağım. Sizlere iyi eğlenceler. Kazasız atışlar.

Eh artık tatil mevsimi başladı :thumbup: Sana iyi tatiller ve iyi eğlenceler. Darısı başımıza :D

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Eskiden kardeşim Bartın'da doktordu çok sık giderdik. Onun tayini çıktı çıkalı gitmemiştik, epey özlemişim. Çok güzel bir yer, ülkemizin cennetlerinden biri. Ama oraya da termik santral kurulacakmış yakında cennet cehenneme dönebilir. Fırsatınız varken gidip görün.

inşallah kurulmaz ben aslen bartınlıyım...her sene giderdim yanlız bu sene evle alakalı sıkıntılarım olduğu için gidemiyorum...tekrar gideceğiniz zaman haberim olsun...ama çakrazı da görün derim...tabi inkumunuda unutmamak gerekir...kusura bakmayın konuyuda dağıttık biraz malum memleket deyince akan sular duruyor...

• Ankara teamin atışta buluşamayan bir klanı çikofte partisinde buluşuyor.. ;şrofls;.;şrofls;.;rofl.;;lol;;kihhik,

[Resim Engellendi: http://img354.imageshack.us/img354/7637/cikoftege6.th.jpg]

bu neredeyse 1 aylık fotoğraf, ayrıca coca-cola'yıda bize şalgam suyu diye yutturmaya çalışıyorsunuz ;şrofls;.
    Serdar için bekarlığa veda partileri devam ediyor anlaşılan ^^

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Biri Ankara Team i durdursun

Ayıp ama , hadi buluşmalara felan tamam ama bu çiğ köfte işi nedir yahu ?
    Bizde insanız arkadaş bi yerimiz şişecek yahu
    Amanın be şalgamda oradan bana nasıl göz kırpıyor of be
    Mekana da bak muazzam yer sofrası söğüş domates, çiğ köfte , levaşta var galiba

• afiyet olsun ,muhabbetiniz bol olsun ;şrofls;.;şrofls;.

• bu şalgam gerçekmi bana fotoshop yapılmış gibi geldi.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• bu neredeyse 1 aylık fotoğraf, ayrıca coca-cola'yıda bize şalgam suyu diye yutturmaya çalışıyorsunuz ;şrofls;.
    Serdar için bekarlığa veda partileri devam ediyor anlaşılan ^^

yok bu yeni mekan kadro ve ambiyans aynı olunca aynı gibi gelmiş homemade ghillei.. iyi kamufle olmuşuz demekki aynı sandınız bu arada şalgam la su içiyoz :him:s birde ayran forum kuralları gereği (ghillei table).. ;şrofls;.;şrofls;. ;şrofls;.tarihe bakmıyon mu diyecende koymayı unuttum .eski kaldı hani okunmamış gazete yenidir görülmemiş foto da yenidir.. :him:s:him:s;şrofls;.;şrofls;.

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen skyplume ().

• Official Post

Şimdi bu şalgam suyu Siyah şişe misalimi oldu :!:

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Anlaşılan öyle olmuş abi. Bi duble şalgam, iyi gider. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• O sofra(çiğ köfte)ya emeği geçenleri tebrik ediyorum mütevazi ve vurucu bi sofra.Cazip renkler tertipli masa düzeni ve taze mamüller.Salonun ortasına kurulmuş olması aile hayatından kesitler vermekte neo-klasik bir görüntü(bi sigara yaktırdı bana)Hali vakti yerinde mutlu bir ev ve akla gelen projenin abartmadan gösterişe kaçmadan uygulanması ve dostane bir paylaşıma açılması.Güzel bir tablo.Ve havalısilah(hobisi) zaten bana sorarsanız sosyolojik olarak böyle tabloların bir uzantısı.Ev yaşantısı(dinamik) çerçevesi içerisinde.Dolayısıyla böyle bir forumda yeme içme gezi piknik balık tutma vs.naturel duruyor.

• ft lerde fx in üstünlüğü başlasın.. ;box;x;box;x;box;x

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• şalgamda orda ne durmuş öyle be, karikatür gibi ;lol; acemi bir photoshop çalışması ama gelişim göstereceğinden eminim ;kihhik, insan bide marka yazar ŞALGAM SUYU #hims

Şalgamı bile sek içemeyen üç tane şahsiyetin fotosu #hims

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5