Yurtdışından Tüfek Dürbünü Alımı ve Yolcu Beraberinde Getirilmesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Umarım en yakın zamanda sorun çözülür.

Bir yakınım veya ben yurt dışına çıkma durumu olursa önceden yazıyı almayı düşünüyorum, kargo ile değil de şahsen gelirken getirebilmek için. Bir ara Emniyet Müdürlüğü'ne gidip konuyu araştırmak gerekiyor sanırım.

Dominator 200W Elite LW Vortex .22

Weihrauch HW77K .177, Hawke Vantage 4-12x50 AO

Zoraki HP 01_02 Ultra .177 , Stoager 4x32 , Hawke 1x30 Red Dot

• Sonunda teslim aldık. Bizi bir tek yoran gümrük müdürünün tavrı oldu. Kafasına göre mevzuat uygulayıp ne amaçladı bilmiyorum ama cimer,bakanlık ve bölge müdürlüğüne aralıksız başvuru yaparak onun bize yaptığı yıldırma prosedürünün aynısını bende ona uygulayarak aldım. önce gümrüğe sorun ona göre sipariş verin derim ben, cins bi müdüre denk gelirsiniz görevini eksiksiz yaptığını zannederek mağdur edebilir.

''Fx Impact Mk2 - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Huben K1 - Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP - EraTac Mount''

''Huğlu Effecto PX4 LW - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Husan M71 - Vortex Strike Eagle 1-8x24 AR-BDC3''

''Husan Metal Force 12 - Sightmark Core SX 2-7x32 BDC''

''Huğlu Veyron Cantilever - Vortex Sparc AR''

''Bauer Kompressoren Poseidon Edition PE100-TB''

• "İthalat İzin Belgesi"nin süresi var mı? Mesela yivsiz av tüfeği satın alma belgesinin yanlış hatırlamıyorsam 6 ay geçerlilik süresi bulunuyor, sonrasında yenisini çıkartmanız gerekiyor.

Dominator 200W Elite LW Vortex .22

Weihrauch HW77K .177, Hawke Vantage 4-12x50 AO

Zoraki HP 01_02 Ultra .177 , Stoager 4x32 , Hawke 1x30 Red Dot