Hatsan flash kafamdaki sorular?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İlk defa bir pcp tüfek alacağım.Kafamda bazı sorular var.Yanıtlarsanız çok sevinirim.

1-hatsan storeden alacağım.bir sorun çıkar mı?

2-hatsan flash combo alacağım.pompa ile hava basması çok uzun sürer mi?

3-optima dürbünü 500 atış sonrası bozulur mu?

4-30 metreden 30 atışıda gurupman yapar mı?yoksa son atışlara doğru düşme yaparmı?

şimdiden çok teşekkürler.

• Alparslan Şen abimizin videosunu izle çoğu soruna cevap bulacaksın dostum.Alacağın pcp nin yeşil plastik kaplamalı olanı da çıktı bir bak (cerakot kaplama).Regülatör olmadığı için 30 metrede durmadan 30 atış yaparsan dağıtma ihtimali yüksek olur sonlara doğru.165 cc lik bir tüpü doldurmakta sorun yaşamazsın ama 30 atış yapmada sorun yaşaman ihtimal.Ben kral puncher breaker kullanıcısıyım regulatörlü,280 cc tüpü çok rahat dolduruyorum 120 130 dan 200 e pompa ile.yanında gelen optima yerine de üzerine ek yapıp daha işine yarar bi dürbün al derim çünkü ileride yetmeyecek optimayı satayım başka mildotlu ve zomlu bir dürbün alayım çaban başlayacak.lakin pcp de dürbün bozman zor 500 atışta.

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • pompa ile 100 basmada doldurursunuz oda 5dk kadar sürer.optima dürbün darbeye maruz kalmadığı sürece uzun süre kullanırsınız.ama mildotlu dürbün alırsanız daha iyi olur.

Herhangi bir kisa mesafeden 25 atış gayet stabil ve isabetli olur.bayi hakkında bilgim yok ama size yakınsa görüp almak daha mantıklı olur.

• 1-Hatsan Store dan aldım sorunsuz teslim edildi (5.5)mm.

2-50 bara kadar düştüm,5-dakikada tekrar 200 barı buluyorum

3-500 atış yap sonra konuşuruz..

4-40 metrede ayarlar yapıldıktan sonra 6 mermi 2 noktada toplandı..bu tabiiki tecrübeyle alakalı grupman çok iyi.

5-150 bar ile 48 atış yaptım,,36 atış stabil.sonra düşme başladı son atışlarımı üst alarak yaptım (spot on solid 1.68 gr...ben de bugün ilk defa kullandım