hawke vantage 6-24 44 sf

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • fiyat ve dürbün çok iyi.

• Kral Bigmax X 6,35 +VECTOR Counterpunch 6-25x56 FFP
    • Kral Puncher Breaker W 5,5-6,35 +VECTOR Capricorn 4.5-14x44 FFP
    • Kral Puncher Jumbo W 4,5 mm+VECTOR Taurus 3-18x50 FFP
    • Zoraki HP01-02 Ultra 4,5 mm+Bushnell Reflex Red Dot Sight
  • selamlar forum üyeleri bu dürbune nova compactta kullanmak üzere ayak alıcam var mı tavsiyeniz? bu dürbünü 1133 tl ye aldım dürbünve fiyatı nasıl sizce son üründü ondan indirimliydi

Hocam nasil durbun yorumlarinizi alabilir miyim ? Yarin siparis vermeyi dusunuyorum.

• 6*24*50 vantage serisinden ziyade 6*24*50 eclipse serisini tavsiye ederim. Sebebi ise eclipsin yandan paralaxlı olması. Ayrıca çok net bir dürbün

• İnternetdeki yorumlar genelde olumlu. Olumsuz tarafları açık (kapaksız) taretlerin arazi için uygun olmayışı ve artıkılın uçtan uca ekranın tamamını kapatmaması gibi görünüyor.

• Hangimiz arazide tufegi yere yatay bi sejilde birakiyor merak ettim :) ben gozum gibi bakiyorum cizilmesin vs diye :) evet artikil biraz kisa gibi. etkiler mi acaba ?

• 6 24 50 onerileriniz varsa degerlendirebilirim.

Gümrükte takılmasa Discoveryler çok iyi reticle,netlik ve sağlamlık bakımından ama takılır garanti gümrükte 1000 tl boşa gider birde onu alacağım diye 500 lTL vergi ödersiniz.Aksu av da 6-25/56 var vektor optics ffp.Bir bak istersen 1800 tl.Ama max 150 metre için gereksiz geliyor bana o fiyatlarda dürbünler.100 110 metre attım dün parke taşının yarısı kadar bir hedefe az rüzgarlı havada.dürbünüm optima 3-12/44 4 mildotlu pekte net olmayan bir dürbün.o mesafeler o dürbünle vurulabiliniyor rangefinder hesaplamasıyla.FFP diye de vektore o kadar para verilir mi bilemiyeceğim.Sonuçta bir Hawke değil.Bir hobidaşın dürbünün bakıyorum bu aralar discovery 4-14/44 ffp.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen onur48 ().

• Hawke airmax tactical 6-24x50 sf durbunu yarin siparis vericek gibiyim

Aldın sanırım airmaxi , siteden kalktı ürün :)

• evet siparisi gece dun gece verdim :)

şimdiden güle güle kullanın.Kullanımdan sonra düşüncelerinizi bekliyorum.

• hayırlı olsun hawke iyidir. ben 70 metreden yarım pirket boyundaki hedefe 3x zum ile çok net atışlar yapabiliyorum. iki adet dürbünüm var 9x zumlu hawke ve nikko ikisi de iyi ama hawke daha net. 9x genellikle kullanmıyorum. düşük zumun avantajları da var. ama netlik önemli.

diana mod 48/52- 177